Milionerzy - pytanie za milion 4.08.2021. Jak brzmiało? Jaka jest odpowiedź?

2021-08-04 16:23 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Zgarnięcie głównej nagrody w Milionerach to nie lada wyzwanie! Mimo że polska edycja teleturnieju emitowana jest z przerwami od 1999 roku, jak dotąd z milionem złotych ze studia TVN wyszły tylko trzy osoby - w 2010 roku Krzysztof Wójcik, w 2018 roku Maria Romanek, a w 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka. Mimo że jak na razie nie znalazł się czwarty zawodnik, który odpowiedziałby poprawnie na wszystkie pytania, cały czas znajdują się osoby, którym udaje się usłyszeć upragnione pytanie za milion złotych.

Milionerzy - pytanie za milion 4.08.2021. Jak brzmiało? Jaka jest odpowiedź? Mikołaj Masłowski to jak na razie ostatni gracz, który miał okazję usłyszeć pytanie za najwyższą kwotę w Milionerach. Mężczyzna szedł jak burza - do pytania za 500 tys. zł udało mu się zachować jedno koło ratunkowe! Premierowo Hubert Urbański zadał mu pytanie za milion w grudniu 2020 roku, jednak TVN postanowił przypomnieć ten odcinek w czasie emitowanych w wakacje 2021 powtórek.

Milionerzy - pytanie za milion 4.08.2021. Jak brzmiało? Jaka jest odpowiedź?

Wiedza tego zawodnika robiła ogromne wrażenie. Mężczyzna nie bał się również ryzyka, kilka razy miał nieco szczęścia i dobrze rozłożył swoje koła ratunkowe. Wszystko to sprawiło, że usłyszał upragnione przez każdego gracza pytanie za milion złotych. Brzmiało ono:

Na paryskim Łuku Triumfalnym, na pamiątkę napoleońskich zwycięstw, wyryte są nazwy pięciu polskich miast. Nie ma wśród nich:

A) Warszawy, B) Wrocławia, C) Gdańska, D) Ostrołęki

Uczestnik nieco się wahał, jednak nie był pewien i ostatecznie uznał, że nie będzie ryzykować i odejdzie z 500 tys. zł. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast A) Warszawy.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE