Milionerzy: Odcinek Mikołajkowy 2019. Kiedy i o której oglądać?

2019-11-22 16:21
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Już od kilku lat co roku emitowany jest w grudniu specjalny odcinek Milionerów, z którego dochód zebrany jest na cele charytatywne. Wówczas o wygraną nie walczą 'zwykli' uczestnicy, ale gwiazdy. W tym roku przed Hubertem Urbańskim zasiądą naprawdę wyjątkowi goście. Jak sobie poradzą? Czy uda im się wygrać milion złotych jak tegorocznej zwyciężczyni głównej wygranej, Katarzynie Kant-Wysockiej?

Milionerzy: Odcinek Mikołajkowy 2019. Kiedy i o której oglądać i kim będą goście specjalni? Tradycja mikołajkowych odcinków w Milionerach powtarza się już do kilku lat. Mimo że uczestnicy nie walczą wówczas o nagrodę dla siebie, presja i emocje nadal są bardzo duże. W tegorocznej edycji Odcinka Mikołajkowego o milion złotych będą walczyć bardzo młodzi zawodnicy.

Milionerzy: Odcinek Mikołajkowy 2019. Kiedy i o której oglądać i kim będą uczestnicy?

Odcinek specjalny Milionerów odbędzie się 5 grudnia o godzinie 20:55. Na cel charytatywny zagrają: Uczestnicy poprzedniej edycji MasterChefa Juniora: Paulina Foremny (finalistka) i Olek Multan (II miejsce) oraz młode youtuberki Mela modela i Hejka tu Lenka – czyli Amelia Zalewska i Lena Pachuc.

NAJNOWSZE