Mam Talent 2021 - casting. Jak i do kiedy zgłaszać się do 13. edycji?

2021-05-02 20:42 Alicja Wójcik
Mam Talent
Autor: Materiały Prasowe

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Wyróżnia go fakt, iż uczestnicy mogą popisać się nie tylko umiejętnością tańca lub śpiewania, ale niemal dowolnym talentem. To sprawia, że program jest bardzo różnorodny i przyciąga przed ekrany ogromną publiczność. Jak dotąd Mam Talent emitowany był co roku we wrześniu, jednak w 2020 roku ze względu na pandemię TVN podjął decyzję o przełożeniu 13. edycji.

Mam Talent 2021 - casting. Jak i do kiedy zgłaszać się do 13. edycji? Poprzednia, 12. edycja programu, emitowana była od 7 września do 30 listopada 2019 roku, a zwycięzcami zostali akrobaci - Maria Gawlik i Julian Waglewski. Ciekawostką jest fakt, że Maria i Julian to w sumie piąta para ćwicząca akrobatykę, która wygrała Mam Talent. Jaka umiejętność okaże się najbardziej doceniania przez jurorów i widzów w nadchodzącej edycji?

Mam Talent 2021 - casting. Jak i do kiedy zgłaszać się do 13. edycji?

Informacja o castingu do 13. edycji programu pojawiła się na stronie TVN 30 kwietnia. Jak czytamy w opisie: 'Co trzeba zrobić? Jeśli chcesz się zgłosić do programu przygotuj swoje zdjęcie, filmik z prezentacją swojego talentu oraz filmik, w którym się przedstawiasz i mówisz kilka zdań o sobie. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15 lipca!'. W formularzu trzeba wypełnić takie informacje jak m.in. rodzaj występu (czy solowy, czy w grupie), rodzaj talentu, pseudonim oraz podstawowe dane osobowe. Link do formularza znajduje się na stronie TVN. Jak na razie nie wiadomo, kiedy rozpocznie się emisja 13. edycji Mam Talent, jednak najprawdopodobniej już na jesieni.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE