Magia nagości Polska - emisja ODWOŁANA! Co dalej z kontrowersyjnym programem?

2021-05-07 11:39 Alicja Wójcik
Magia nagości
Autor: screen youtube.com, kanał OUTtv screen youtube.com

Nie od dziś wiadomo, że kontrowersyjne i szokujące programy gromadzą przed telewizorami największą widownię. Ponadto programy randkowe, w których uczestnicy mają szansę poznać swoją drugą połówkę, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Takim połączeniem jest właśnie Magia nagości - polska wersja brytyjskiego formatu Naked Attraction, który w Wielkiej Brytanii emitowany jest od 2016 roku.

Magia nagości Polska - emisja odwołana! Pogram nie ukaże się w telewizji? O tym nietypowym randkowym show było głośno już od wielu miesięcy. Zainteresowanie wzbudzała przede wszystkim nietypowa formuła programu, która tak naprawdę jest dość prosta. Ubrana osoba ma przed sobą rozebranych uczestników, którzy początkowo ukryci są w kabinach. Ich ciała odsłaniane są stopniowo w każdej rundzie od stóp w górę, a osoba, która dokonuje wyboru, stopniowo eliminuje kolejnych uczestników, aż zdecyduje, z kim chce iść na randkę

Magia nagości Polska - emisja odwołana

Polska wersja Magii nagości miała być emitowana przez stację Zoom TV. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana została na 14 maja 2021 roku. Jednak nieco ponad tydzień przed premierą nadawca kanału Zoom TV niespodziewanie ogłosił, iż emisja została przesunięta. Jak czytamy w oświadczeniu przesłanym przez Kino Polska TV SA:

Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego „Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na antenie Zoom TV na dzień 14 maja br.

Jak na razie stacja nie ujawniła żadnych dokładniejszych informacji. Nie wiadomo, co jest przyczyną takiej decyzji ani kiedy Magia nagości zostanie wyemitowana. Z przesłanego oświadczenia wynika jednak, że program nie został wycofany z emisji i ukaże się w innym terminie, Póki co nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi. Gospodynią Magii nagości została Beata Olga Kowalska, aktorka serialowa, teatralna i musicalowa, która znana jest przede wszystkim z roli Doroty Wezół w serialu Ranczo.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE