Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) Macocha - meksykańska telenowela w Novelas+.

Telenowela

Macocha, odc. 46, 47, 48, 49, 50 - streszczenie. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach?

2024-05-09 18:24

"Macocha" to meksykańska telenowela Od marca produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami ostatni tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 13 do 17 maja? Mamy dla was streszczenia!

"Macocha" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Sprawdź, co wydarzy się w ostatnich odcinkach.

Macocha - jak dobrze znasz latynoską telenowelę? Quiz wiedzy dla fanów

Macocha - odcinek 46. Poniedziałek 13.05.2024

Rafa żegna się z każdym członkiem rodziny Lombardo. Inés informuje Lukrecję, że Rafa zmarł. Inés wyjawia, że Lucrecia i Bruno są prawdziwymi rodzicami Rafaela. Esteban wyrzuca Lukrecję z domu. Rufino prosi Álvaro, aby trzymał się z daleka od Lucíi, bo inaczej będzie tego żałował. Lucía odmawia poślubienia Álvaro i zwraca jego pierścionek zaręczynowy. Bruno wyznaje Florencii, że miał syna z Lukrecją. Esteban pochwala, że Lucía dała sobie szansę u Pabla. Álvaro prosi Rufino o dużą sumę pieniędzy, aby uciec od Lucíi. Omar odkrywa, że Marisa jest mordercą jego ojca.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - odcinek 47. Wtorek 14.05.2024

Marcia powtarza Estebanowi, że nie jest morderczynią Nicolása, ten po raz pierwszy zapewnia ją, że wierzy w jej niewinność i prosi o przebaczenie. Florencia wyjawia Marcii, że Emilia była kochanką Nicolása i w zamian za wyznanie większej liczby prawd o możliwym mordercy, prosi ją o wycofanie wszelkich postawionych jej zarzutów. Lucía zostaje zbadana przez lekarza i potwierdza, że nie jest w ciąży. Lucrecia wraca do rezydencji Lombardo gotowa wyznać przeszłość Marisy, ale Estebanowi udaje się ją powstrzymać. Marcia potwierdza, że Emilia była kochanką Nicolása i konfrontuje się z nią. Esteban informuje Marcię, że Omar już wie, że Marcia i Marisa to ta sama osoba.

Macocha - odcinek 48. Środa 15.05.2024

Ojciec José staje w obronie Marcii, gdy widzi, że Omar ją osądza, nie wiedząc, co naprawdę wydarzyło się w przeszłości. Omar próbuje skrzywdzić Marcię. Esteban potwierdza, że Lucía jest jego córką. Bruno sprzedaje swoje udziały Estebanowi i prosi go, aby nic nie mówił Donato. Marcii udaje się wybaczyć Santino. Inés prosi Estebana o wszczęcie postępowania sądowego przeciwko Lukrecji za zmianę testu DNA. Inés organizuje romantyczną kolację dla Marcii i Estebana. Betina ogłasza oświadczenie przeciwko firmie Estebana.

Macocha - odcinek 49. Czwartek 16.05.2024

Donato prosi Bruna, aby zastosował się do jego wskazówek, aby oczyścić się ze skandalu z udziałem Estebana, Marisa prosi Betinę o wyjaśnienia, a ta zapewnia ją, że była ofiarą Dantego Albertiego. Inés informuje Emilię, że Lucía jest córką Estebana, ponieważ udowodnił to, wykonując test DNA. Inés rozmawia z Lucrecią w sprawie zmienionego przez nią testu DNA i zapewnia ją, że jeśli nie chce iść do więzienia, będzie musiała zaakceptować warunki Estebana. Donato i Bruno są przesłuchiwani przez porucznika Acuñę i obaj odcinają się od skandalu łączącego Estebana. Marcia widzi mężczyznę, który ją prześladuje. Emilia wyjawia Donato, że syn, którego straciła wiele lat temu, był synem Nicolása. Lucía pyta Marisę, czy ona naprawdę jest jego prawdziwą matką.

Macocha - odcinek 50. Piątek 17.05.2024

Esteban potwierdza Lucíi i Hugo, że Marisa jest ich matką, przyklejają jej etykietę morderczyni i nie słuchają żadnych powodów, aby dowiedzieć się, co naprawdę się wydarzyło. Esteban i Marcia zastawiają pułapkę na mordercę Antonio Gila. Hugo znajduje wszystkie wskazówki, które Marisa zebrała, aby znaleźć mordercę Nicolása. Esteban ratuje życie Marcii. Donato zostaje osaczony przez policję. Bruno wyjawia Estebanowi i Marcii, że on i Donato są mordercami Nicolasa i podaje im powody, dla których go zabili. Donato próbuje uciec ze szpitala, ale zostaje złapany. Lucía i Hugo proszą matkę o przebaczenie. Marcia odwiedza Donato w więzieniu i zapewnia go, że teraz przeżyje piekło, które ona przeżyła. Lucrecia zostaje aresztowana za próbę zabicia Marcii. Donato i Bruno zostają pobici w więzieniu. Emilia umiera po porodzie, Betina otrzymuje opiekę nad dzieckiem. Lucrecia próbuje popełnić samobójstwo w swojej celi, ale Florencia ją powstrzymuje. Esteban i Marcia odnawiają przysięgę małżeńską.

Macocha - obsada

 • Aracely Arámbula - Marcia Cisneros / Marisa Jones
 • Andrés Palacios - Esteban Lombardo
 • Marisol del Olmo - Lucrecia Lombardo
 • Juan Carlos Barreto - Father José Jaramillo
 • Martha Julia - Florencia Linares
 • Marco Treviño - Donato Rivas
 • Cecilia Gabriela - Emilia Zetina
 • Juan Martín Jauregui - Bruno Tejeda
 • Isadora González - Inés Lombardo
 • Denia Agalianou - Paula Ferrer
 • Eduardo España - Rufino González "El Tortuga"
 • Montserrat Marañón - Cándida Nuñez
 • Ricardo Fastlicht - Francisco "Pancho" Nuñez
 • Epy Velez - Violeta Pardo
 • Carmen Muga - Alba Bermejo