Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) Macocha - meksykańska telenowela w Novelas+.

Telenowela

Macocha, odc. 21, 22, 23, 24, 25 - streszczenie. Co wydarzy się od 8 do 12 kwietnia?

2024-04-05 15:51

"Macocha" to meksykańska telenowela emitowana w polskiej telewizji. Od marca 2024 produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 8 do 12 kwietnia? Mamy dla was streszczenia!

"Macocha" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Aracely Arambula - kim jest gwiazda serialu "Macocha"? Polacy znają ją już z innych telenowel

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - odcinek 21. Poniedziałek 8.04.2024

Paula szantażuje Emilię, aby powiedziała jej całą prawdę o Marisie, a w zamian odda jej jajko. Marcia jest zła na Albę, gdy dowiaduje się, że to ona zadzwoniła do Iñakiego, aby zapobiec jej ślubowi. Jimena spotyka Marcię i zapewnia ją, że jest morderczynią. Paula zaskakuje Estebana w jego biurze i proponuje, aby spędził z nią noc poślubną. Marcia przybywa do domu Estebana i ogłaszają Lukrecji, że są już małżeństwem. Inés wyjawia Marcii, że Rafael nie jest synem Rebeki. Esteban zapewnia Marcię, że noc poślubną planuje spędzić z kobietą, którą kocha.

Macocha - odcinek 22. Wtorek 9.04.2024

Esteban zapewnia Paulę, że nie może uczynić jej swoją kochanką. Emilia uważa, że ​​Donato zdradza ją z inną kobietą. Marcia i Esteban uważają, że Hugo został porwany. Marcia prosi Estebana o wykonanie testu DNA Lucíi, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Omar informuje Marcię i Estebana o miejscu pobytu Hugo. Lucía wraca do domu i zapewnia Lukrecję, że da macosze szansę. Iñaki kontynuuje poszukiwania osoby, która skrzywdziła Antonio Gila. Hugo prosi swoich braci o zjednoczenie się, aby pozbyć się Marisy. Lucrecia spotyka się z Emilią i Florencią, aby opracować plan, dzięki któremu Esteban uwierzy, że Lucía jest rzeczywiście córką Nicolása.

Macocha - odcinek 23. Środa 10.04.2024

Ojciec José nie chce wyjawić Marcii, kto jest mordercą Nicolása. Postawa Estebana sprawia, że ​​Lucía myśli, że jej nienawidzi. Paula odwiedza Marisę i zapewnia ją, że była z Estebanem, Marisa gratuluje jej zostania kochanką męża. Rafael ciągle myśli o Jimenie. Esteban powtarza Hugo, że Alba nie jest jego córką. Lucía cierpi z powodu odrzucenia Pabla i jej rodziny. Esteban zapewnia Omara, że ​​poślubił Marisę, aby chronić go przed przeszłością, która może go skrzywdzić. Marcia ponownie spotyka się z matką Santino.

Macocha - odcinek 24. Czwartek 11.04.2024

Marcia informuje Iñakiego, że Santino pozostawił fundusz powierniczy, aby opiekować się matką aż do jej śmierci. Lucrecia pobiera próbkę włosów Lucíi i wysyła ją do testów DNA. Donato potwierdza Emilii, że przekonał Paulę, aby została jej dawczynią komórki jajowej. Marisa zaprasza Lucíę i Hugo na kolację, ale oni ją odrzucają. Marcia skarży się Estebanowi na sposób, w jaki wychował ich dzieci. Florencia podaje do Rufino. Donato przekonuje Betinę, aby została dawczynią komórek jajowych dla jego kuzynki. Rafael zaskakuje Jimenę w szkole i zaprasza ją na spacer. Hugo zaczyna badać przeszłość Alby. Bruno i Florencia próbują zdobyć zaufanie Rufina. Lucía znajduje Pabla całującego się z inną kobietą, jest zawiedziona i szuka Álvaro. Marcia odkrywa, z kim Antonio Gil spotkał się przed śmiercią.

Macocha - odcinek 25. Piątek 12.04.2024

Inés odkrywa, że ​​Bruno stworzył fałszywy profil, aby się z nią spotkać, prosi ją, aby dała mu kolejną szansę i całuje ją. Lucía sypia z Álvaro, on zapewnia ją, że chce formalnego związku, bo ją kocha. Lucrecia ostrzega Marcię, że jeśli Rafael umrze, to ona będzie odpowiedzialna. Esteban uniemożliwia Lukrecji potępienie Marcii. Marcia pyta Ines, czy jest matką Rafaela, ta potwierdza i mówi, że Esteban jej pomógł, aby nie została wyróżniona. Marcia uważa, że ​​jedyne, co robi, to dystansowanie się od dzieci. Marcia konfrontuje się z Florencią i zapewnia ją, że już wie, że zabiła Nicolása.

Macocha - obsada

 • Aracely Arámbula - Marcia Cisneros / Marisa Jones
 • Andrés Palacios - Esteban Lombardo
 • Marisol del Olmo - Lucrecia Lombardo
 • Juan Carlos Barreto - Father José Jaramillo
 • Martha Julia - Florencia Linares
 • Marco Treviño - Donato Rivas
 • Cecilia Gabriela - Emilia Zetina
 • Juan Martín Jauregui - Bruno Tejeda
 • Isadora González - Inés Lombardo
 • Denia Agalianou - Paula Ferrer
 • Eduardo España - Rufino González "El Tortuga"
 • Montserrat Marañón - Cándida Nuñez
 • Ricardo Fastlicht - Francisco "Pancho" Nuñez
 • Epy Velez - Violeta Pardo
 • Carmen Muga - Alba Bermejo