M jak miłość - śmierć uwielbianych bohaterów! Olga Szomańska oraz Tomasz Oświeciński odchodzą z serialu

2021-11-03 12:16 kg
M jak miłość 1457 i 1458
Autor: Materiały MTL Maxfilm M jak miłość 1457 i 1458

M jak miłość od 2000 roku gości na antenie Telewizji Polskiej i przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Przez te wszystkie lata obsada produkcji wielokrotnie ulegała zmianom, przez co widzowie musieli pożegnać wiele lubianych postaci. Okazuje się, że już w najbliższych odcinkach śmierć poniosą Marzenka i Andrzej, w których wcielają się Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński.

M jak miłość - śmierć uwielbianych bohaterów! M jak miłość od lat należy do czołówki najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Przez te wszystkie lata kolejni aktorzy odchodzili z produkcji, a wraz z nimi znikali bohaterowie, w których się wcielali. Do tej pory z hitem TVP pożegnali się między innymi: Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Krystian Domagała czy też Paweł Deląg, którzy grali w serialu przez wiele lat. Niestety już wkrótce w M jak miłość zabraknie również Olgi Szomańskiej oraz Tomasza Oświecińskiego.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

M jak miłość - śmierć uwielbianych bohaterów!

Olga Szomańska od 2014 roku wciela się w Marzenkę w M jak miłość. To przyjaciółka Uli, która przez kilka lat pomagała prowadzić jej Siedlisko oraz żona Andrzeja Lisieckiego, w którego od 2015 roku wciela się Tomasz Oświeciński. Para doczekała się córeczki Kalinki. W ostatnich latach widzowie mieli okazję oglądać kolejne życiowe wyzwania bohaterów. Niestety okazuje się, że aktorzy odchodzą z M jak miłość.

Sonda
Czy będzie ci brakować Marzeny i Andrzeja w M jak miłość?

Po raz ostatni zobaczymy ich bohaterów w 1618. odcinku, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 30 listopada 2021 roku. To właśnie wtedy brat i bratowa Bartka będą wracać samochodem z kolacji, zorganizowanej przez Ulę i Bartka. Dojdzie wówczas do kraksy, którą spowoduje pijany Mariusz Jaszewski. Niestety ani Marzeny, ani Andrzejka nie uda się uratować.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE