M jak miłość odcinki 1478, 1479 streszczenie. Nina trafia do szpitala. Co się dzieje z jej zdrowiem?

2019-12-09 13:05
M jak miłość odcinki 1478, 1479 streszczenie. Nina źle się czuje i znowu trafia do szpitala
Autor: Materiały TVP M jak miłość odcinki 1478, 1479 streszczenie. Nina źle się czuje i znowu trafia do szpitala

M jak miłość odcinki 1487 i 1479 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Nina ponownie źle się poczuła. Kobieta trafia znowu do szpitala. Czy jej życiu zagraża niebezpieczeństwo? Premierowe epizody serialu TVP 2 zaplanowane są na poniedziałek i wtorek 16 i 17 grudnia. M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinki 1478, 1479 streszczenie. Ula dostaje pozew rozwodowy Bartka i jest w szoku. Barbara postanawia wnuczce pomóc i jedzie do Jonkowa, by szczerze z chłopakiem porozmawiać. Leszek prosi Asię, by pomogła mu wybrać nowe mieszkanie, w którym chce urządzić także pokój dla dziecka. Co jeszcze wydarzy się w serialu M jak miłość?

M jak miłość odcinek 1478: STRESZCZENIE

Ula dostaje pozew rozwodowy Bartka i jest w szoku. Barbara postanawia wnuczce pomóc i jedzie do Jonkowa, by szczerze z chłopakiem porozmawiać… Tymczasem Lilka i Mateusz odkrywają, że Banach senior sprzedał należącą do niego cukiernię, pozbawiając tym żonę i dzieci środków do życia. Kisielowa wraca z mężem z podróży poślubnej i wpada od razu na jedną z "przyjaciółek" Żaka, od której senior wyłudził niedawno pieniądze. Agata nadal umawia się z Wernerem, co wyraźnie niepokoi jej brata.

M jak miłość odcinek 1479: STRESZCZENIE

Leszek prosi Asię, by pomogła mu wybrać nowe mieszkanie, w którym chce urządzić także pokój dla dziecka. Tymczasem Nina znowu źle się czuje i trafia do szpitala… Z kolei Olek operuje w końcu panią Elę, a Aneta zdradza niechcący Izie, że Artur zginął – i to z ręki Chodakowskiego. Poza tym Kryńską odwiedza niespodziewanie Oskar – mężczyzna, który niedawno jej się oświadczył i któremu złamała serce.

NAJNOWSZE