M jak miłość 2021 - Barbara Mostowiak ma adoratora! Czy seniorka zakocha się na nowo?

2021-10-22 14:12 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość to serial, który pomimo wielu lat emisji, cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Zdecydowanie najważniejszą postacią jest Barbara Mostowiak. Dla fanów tej bohaterki mamy interesujące informacje. W jej życiu pojawi się... nowy mężczyzna! Czy seniorka rodu pozna miłość na nowo?

M jak miłość 2021 - Barbara Mostowiak ma adoratora! Czy seniorka zakocha się na nowo? M jak miłość to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... W nadchodzących odcinkach może dojść do przełomowego zwrotu akcji. W życiu seniorki Mostowiaków pojawi się nowy mężczyzna. Jakie zamiary będzie miał wobec Barbary?

Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku

M jak miłość 2021 - nowy mężczyzna w życiu Barbary

Nowym mężczyzną, który będzie starał się o względy Barbary Mostowiak, będzie jej sąsiad Józef. Mężczyzna dowie się, że uwielbia słoneczniki i przyniesie jej do domu bukiet. - Chciałem się wkupić na obiad. Słyszałem, że będą twoje słynne gołąbki - powie Józef. Czy historia się rozwinie i Barbara znów się zakocha? Jak myślicie? Dajcie znać w komentarzach!

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. Później zmieniono emisję na poniedziałki i wtorki. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE