M jak miłość 2020 - nowa bohaterka. Iwona nieźle namiesza w życiu Anety i Olka

2020-09-15 14:08 kg
M jak miłość
Autor: materiały prasowe

Na początku września 2020 roku zadebiutowały nowe odcinki uwielbianego serialu Polaków - M jak miłość. Wiadomo już, że nie zabraknie w nich emocji, ponieważ sporo będzie się działo w życiu wszystkich bohaterów produkcji. Do obsady dołączy również nowa bohaterka, która nieźle namiesza. Kim jest Iwona?

M jak miłość 2020 - nowa bohaterka. Iwona nieźle namiesza w życiu Anety oraz Olka. Fani serialu byli pewni, że Aneta i Olek najgorsze chwile mają już za sobą. Nic bardziej mylnego! W nowych odcinkach ich życie wywróci się do góry nogami, ponieważ pojawi się w nim Iwona!

M jak miłość 2020 - nowa bohaterka

Nowi bohaterowie... i nowe kłopoty! W 1525. odcinku M jak miłość  do obsady serialu dołączy kolejna gwiazda: Hanna Śleszyńska! Aktorka wcieli się w Iwonę, matkę Anety, której dziewczyna nie widziała przez kilka ostatnich lat. Teraz „mamuśka” zapuka jednak do jej drzwi i wywróci życie Chodakowskich do góry nogami! Iwona zjawi się akurat w dniu, gdy Olek (Maurycy Popiel) będzie świętował z rodziną swój powrót do pracy – i od razu zasypie córkę pytaniami.- Proszę, jak miło... Rodzinny zjazd! Szkoda, że mnie, Anetko, nie zaprosiłaś... Tak, jak na swój ślub! Od obcych ludzi się dowiedziałam… No, ale zaraz wszystko nadrobimy! Gdzie był ślub, wesele? Opowiadaj mi tu wszystko, z najdrobniejszymi szczegółami!

A po kolejnych uwagach matki Aneta (Ilona Janyst) załamie się i ucieknie do łazienki. Gdy dołączy do niej Olek, dziewczyna rzuci cicho:

- Boże, jaka ona jest apodyktyczna… Wszystkimi chce rządzić! Pojęcia nie masz, jaki ma piekielny temperament...Tymczasem Iwona zapowie w końcu, że ma zamiar zostać w Polsce na dłużej - i zamieszkać właśnie z córką.- Mam masę zaległego urlopu, musimy się w końcu lepiej poznać… Prawda, zięciu?Na tym jednak kłopoty Olka i Anety wcale się nie skończą...

W klinice Chodakowski zyska nowego wroga: doktora Markowskiego (w tej roli Kamil Pruban). Młody lekarz zacznie po cichu psuć opinię kolegi i wspomni ordynatorowi, że martwi się o „wizerunek kliniki”- po tym, jak wrócił do niej chirurg, który siedział do niedawna w areszcie. A do tego okłamie szefa mówiąc, że niektórzy z pacjentów zaczęli się już na Olka skarżyć. Podczas rozmowy z ordynatorem Markowski będzie jednak miał pecha...

Bo jego słowa usłyszy Olewicz (Tomasz Dedek) – i od razu ruszy do akcji! A konkretnie: zacznie lekarza szantażować.- Dla własnego dobra... niech pan przestanie mielić jęzorem.(…) Mówię o tym, że robi pan koło pióra Chodakowskiemu... W związku z czym ja, na przykład, mogę puścić w obieg informację, że bierze pan łapówki…- Nigdy niczego nie brałem!- A jak pan to udowodni?

Z jednej strony apodyktyczna teściowa – z drugiej złośliwy, zazdrosny kolega. Jak Olek poradzi sobie z kolejnymi problemami? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE