M jak miłość 15-16 kwietnia: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1797 i 1798

i

Autor: TVP M jak miłość 15-16 kwietnia: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1797 i 1798

Polskie seriale

M jak miłość 15-16 kwietnia: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1797 i 1798

2024-04-15 11:07

“M jak miłość” - co się wydarzy w tym tygodniu? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1797 i 1798, które ukażą się w dniach 15-16 kwietnia 2024 roku.

M jak miłość 1797 - streszczenie odcinka (15 kwietnia)

Werner wciąż nie radzi sobie z konfliktem między Sylwią i panią Olą, co jego ukochaną coraz bardziej irytuje. Dzięki pomocy Anity, Kostecka zawiera jednak z gosposią cichy rozejm - przekonując seniorkę, że bez stałego związku prawnik na nowo zacznie imprezować i wpadnie w kłopoty. Tymczasem partnerzy Adama z kancelarii postanawiają Sylwię zatrudnić - świadomi, że firma Rotkiewicza zostanie wkrótce zamknięta - ale ostateczną decyzję pozostawiają właśnie koledze. Stryj Franki zagląda do Warszawy i wyznaje Zduńskim, że ma zamiar się ożenić - z Haneczką, gaździną z Zakopanego, u której mieszka już od kilku miesięcy. Gutowski postanawia oddać młodym swój dom w Bukowinie. W tej sytuacji Zduńscy rezygnują z budowy domu w Grabinie, na co na razie i tak ich nie stać. Poza tym Franka wpada na pomysł, by w bistro organizować imprezy taneczne i na pierwszą potańcówkę zaprasza Elkę i Artura, uparcie oboje swatając. Nie wie, że para od jakiegoś czasu jest już razem. Anita spotyka się z matką, gotowa ostatecznie zerwać z seniorką kontakt. Gdy Anna zauważa, że dziewczyna jest chora i źle się czuje, od razu otacza ją troskliwą opieką, co na nowo je do siebie zbliża.

M jak miłość 1797 - o której nowy odcinek? (premiera i emisja)

1797. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 15 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość 1798 - streszczenie odcinka (16 kwietnia)

Natalia zaczyna pracę w policji i zostaje przydzielona do sprawy stalkera Kaweckiej. A gdy podczas wizyty u milionerki wpada na Bartka, oboje są tym wyraźnie skrępowani i w końcu chłopak wyznaje Mostowiakównie, że Dorota bardzo mu pomogła i stała się dla niego “kimś ważnym”. Sama Kawecka postanawia pomóc Kiemliczom i gdy Bartek wspomina, że przyjaciele mają po kradzieży sprzętu finansowe kłopoty, zamawia u Tadeusza prace w ogrodzie, płacąc od razu wysoką zaliczkę - całą sumę, której jego firma potrzebuje, by przetrwać. Żak, wspólnie z Modrym i Leonem, dopracowuje pomysł alkoholowego biznesu. A gdy Kisielowa odkrywa “zakład produkcyjny” w składziku, przy okazji hojnie się “bimberkiem” częstując, senior - by ukochaną udobruchać - wybiera dla trunku nazwę: “Lecznicza nalewka Zosi”. Basia pomaga Michałowi uratować szczeniaka, którego jeden z okolicznych gospodarzy trzyma na mrozie i na łańcuchu. Gdy podczas próby odebrania zwierzęcia dochodzi do kłótni, a nawet bójki, dziewczyna wzywa na pomoc policję, a także ojca. I to Rogowski w końcu agresywnego właściciela psa obezwładnia.

M jak miłość 1798 - o której nowy odcinek? (premiera i emisja)

1798. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 16 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: Zapomniane polskie seriale. 5 produkcji, które kiedyś były hitami, a dziś nikt o nich nie pamięta

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Filip Gurłacz o pracy na planie i filmie Nic na siłę