M jak miłość 1339: Magda i Andrzej wezmą ślub? Pierścionek jest!

2017-12-18 15:31
M jak miłość 1339
Autor: fot. MTL Maxfilm

M jak miłość 1339: Wszystko wskazuje na to, że Magda znalazła w końcu szczęście u boku Andrzeja. Co dalej z parą? Otóż Budzyński ma poważne plany i pierścionek zaręczynowy w kieszeni!

Magda jest z Andrzejem naprawdę szczęśliwa… ale Marszałek wciąż się niepokoi. I w końcu prosi prawnika o spotkanie – w tajemnicy przed córką. W kolejny wtorek Wojciech umówi się z Budzyńskim w kawiarni - i od razu przejdzie do sedna.- Będę szczery, ale delikatny… Moja córka… Widzisz, ona już tyle razy była zraniona, odrzucona... I bardzo się o nią boję. O nią, o jej serce – dosłownie i w przenośni. Kolejnego rozczarowania już nie wytrzyma. No i jest jeszcze Maciek… To dla niego nowa sytuacja. Nie wiadomo, jak się do niej zaadaptuje. Kolejna poważna zmiana, nowe miejsce… I nowa osoba w jego życiu.- Chcesz mnie zapytać o coś konkretnego?... Słucham.- Tak. I z góry przepraszam cię za to pytanie, ale… chciałbym wiedzieć, jakie masz plany wobec mojej córki… no i wnuka?

M jak miłość: Rafał Mroczek o odejściu z serialu. Aktor zabrał głos

Magda i Andrzej wezmą ślub?

Prawnik w odpowiedzi pokaże seniorowi... pierścionek zaręczynowy!- Mniej więcej… takie. Może zobacz i powiedz, czy ci się podoba? Marszałek na myśl o ślubie będzie zachwycony.- Będę mocno trzymał kciuki… I, cholera, człowieku… witaj w rodzinie! Powodzenia, Andrzej… serio. Oby się wam wszystko udało! Za to Budzyński, pewny siebie, rzuci tylko:- I tak właśnie będzie… Nikt i nic już nam nie przeszkodzi! A jak na propozycję małżeństwa zareaguje Magda? Emisja odcinka numer 1339 już 19 grudnia, punktualnie o godz. 20:40 – takich emocji lepiej nie przegapić!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE