Łukasz Karpiński z Hotel Paradise został pobity! Jaki jest stan zdrowia uczestnika programu?

2020-09-14 11:55 AW
Łukasz Karpiński
Autor: Materiały Prasowe

Łukasz Karpiński to uczestnik drugiej edycji TVN-owskiego programu Hotel Paradise, o którym głośno było już od pewnego czasu. Udział w show TVN-u nie był dla niego debiutem telewizyjnym - wcześniej brał udział m.in. w paradokumencie Pamiętniki z wakacji. W połowie września media obiegła informacja o tym, że Karpiński został poważnie pobity. Co się stało?

Łukasz Karpiński z Hotel Paradise został pobity! Jaki jest stan zdrowia uczestnika programu i co się stało? Druga edycja Hotel Paradise zadebiutowała na antenie TVN7 już 31 sierpnia. Wówczas poznaliśmy uczestników programu, wśród których znalazł się Łukasz Karpiński. Nie zabawił on jednak w programie długo - już 8 września opuścił Hotel Paradise.

Łukasz Karpiński z Hotel Paradise został pobity! Jaki jest stan zdrowia uczestnika programu?

O tym wydarzeniu Łukasz poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama. Uczestnik Hotel Paradise nie ujawnił dokładnie, co się stało, przyznał jednak, że 'działał w dobrej wierze' i został zaatakowany butelką w tył głowy. Ze zdjęć wynika, że został poważnie zraniony, a ponadto napisał, że w wyniku uderzenia upadł na ziemię, co poskutkowało także wybiciem łokcia z przemieszczeniem. 

W wyniku obrażeń, z rozciętą głową i uszkodzoną ręką, Karpiński trafił do szpitala, gdzie zaopiekowali się nim lekarze. Łukasz na InstaStory poinformował, że teraz będzie potrzebował od trzech do sześciu miesięcy przerwy. Najprawdopodobniej oznacza to, że nie zobaczymy go już więcej w Hotelu Paradise. Życzymy Łukaszowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE