Love Island

i

Autor: materiał prasowy

Love Island ZNIKA z Polsatu. Stacja stawia na wielkie zmiany!

2023-01-26 10:51

Ciąg dalszy wielkich zmian w Polsacie. Ta dotycząca hitowego formatu randkowego z pewnością mocno zaskoczy wszystkich widzów. Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że kolejna edycja programu Love Island. Wyspa miłości nie będzie już emitowana na antenie Polsatu. Nowa odsłona produkcji wzmocni ofertę programową innej stacji.

Love Island znika z Polsatu! Kultowy program, w którym single i singielki poszukują miłości, pojawi się w ramówce stacji należącej do Grupy Polsat. To wielka zmiana, która z pewnością mocno zszokuje wszystkich wielbicieli formatu. Randkowe reality-show, którego wielką fanką jest między innymi Doda, od lat znajdowało się bowiem w ścisłej czołówce najpopularniejszych tytułów emitowanych przez tę telewizję. Love Island. Wyspa miłości doczekało się w sumie sześciu sezonów, a niektóre z par, między którymi uczucie narodziło się właśnie w hiszpańskiej willi, wciąż tworzą szczęśliwe relacje i są dowodem na to, że nawet w telewizyjnym show można spotkać miłość życia. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie doszło do pierwszych w historii zaręczyn. Na oświadczyny przed kamerami zdecydowali się zwycięzcy 4. edycji LI - Magda i Wiktor. Wiosną 2023 widzowie będą mogli oglądać siódmą odsłonę reality-show, ale już nie w Polsacie. Edward Miszczak, nowy dyrektor programowy stacji, poinformował o szokującym transferze.

Edward Miszczak WYZNAŁ MIŁOŚĆ Dodzie. Dawne spory poszły w zapomnienie!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Love Island - dlaczego nie Polsat?

Love Island. Wyspa miłości wraca na ekrany telewizorów. Tej wiosny Karolina Gilon ponownie zaprosi atrakcyjne singielki i singli do zupełnie nowej hiszpańskiej willi, by ci mogli zawalczyć nie tylko o miłość, ale i o nagrodę główną, którą jest 100 tysięcy złotych! Co z pewnością zaskoczy wielbicieli formatu - losów bohaterów nie będziemy już śledzić na antenie Polsatu, a telewizyjnej Czwórki.

Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce – tłumaczy Edward Miszczak, dyrektor programowy telewizji Polsat.

Sonda
Czy będziesz oglądać Love Island na Czwórce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE