Love Island. Wyspa Miłości - finał. Kto wygrał pierwszą edycję show?

2019-10-13 23:40 MK
Love Island. Wyspa Miłości
Autor: Polsat, Love Island

Love Island to program, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród telewidzów. Przez ostatnich sześć tygodni, mogli oni obserwować, jak między mieszkańcami willi rodzi się uczucie. Nie zabrakło również łez oraz rozterek sercowych. Kto wygrał I edycję telewizyjnego show? Sprawdź na EskaCINEMA.pl.

Love Island - kto wygrał? To pytanie z pewnością pojawi się w głowie tych, którzy nie mogli obejrzeć emitowanego w niedzielę wielkiego finału. Po sześciu tygodniach podglądania życia uczestników, przyszedł czas na poznanie zwycięzców. Wpływ na werdykt mieli widzowie, którzy mogli oddawać głosy na swoich ulubieńców w darmowej aplikacji. Do finału dotarły następujące pary: Oliwia i Maciek, Marietta i Franek oraz Sylwia z Mikołajem.

Love Island - zwycięzca. Kto wygrał?

Nagrodą główną w programie, który okazał się strzałem w dziesiątkę, jest 100 tysięcy złotych. Karolina Gilon pojawiła się na terenie willi, gdzie przekazała informację, że najmniej głosów od telewidzów otrzymali Oliwia i Maciek. Oznacza to, że do finału dostali się Marietta z Frankiem oraz Sylwia z Mikołajem. Zwycięzcami I edycji show okazali się Sylwia i Mikołaj.

NAJNOWSZE