Love Island.

i

Autor: Polsat

Programy

Love Island 7 - odejście Julii i przeparowanie. Ola nie mogła się tego spodziewać!

2023-04-01 18:58

Najnowszy odcinek Love Island mocno szokuje widzów. Jedna z uczestniczek - Julia zdecydowała się opuścić Wyspę Miłości, bo nie znalazła dla siebie partnera. Przeparowanie zaskoczyło Olę, której Beata odbiła Kamila.

Michał miał rozterki i czuł, że nie znalazł pary do budowania relacji na Wyspie Miłości, ponieważ Julia czuła, że między nimi jest za duża różnica wieku i nie spełni oczekiwań Islandera, który w ciągu najbliższych dwóch, trzech lat chciałby założyć rodzinę i mieć dzieci. Julia sama stwierdziła, że nie jest na to gotowa, bo jest jeszcze młoda i nie myśli aż tak dalekosiężnie. Beata zgodziła się z koleżanką i sama stwierdziła, że są to za szybkie i pochopne deklaracje. W tej parze nic nie posuwało się do przodu i nie rokowało to dobrego zakończenia.

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Dorsz - wzrost, wiek, partner, waga, zdjęcia, programy. Kim jest?

Shake Your Eska #13 | Beyonce - Cuff It

Wieczorem Julia zaprosiła wszystkich do Kręgu Ognia i ku zdziwieniu wszystkich wyznała szczerze, że dziękuję za udział w programie.

Chciałabym Wam podziękować za dzisiejszą imprezę, ale nie tylko za dzisiaj. Decyzja dojrzewała u mnie od ponad tygodnia no i w końcu podjęłam decyzję, ze jestem gotowa opuścić willę miłości. Niestety nie mogłam tutaj znaleźć nikogo z kim zbudowałabym piękną relację… dużo emocji… Kocham Was naprawdę i życzę Wam dużo, dużo miłości…

Julia na koniec przeprosiła Kamila i Olę za swoje zachowanie i zgrzyt jaki powstał między trójką Islanderów. Na koniec wszyscy uścisnęli Julię, która opuściła Wyspę Miłości.

Islanderzy mieli w parach na czasach wykazać się sprytem i współpracą i przygotować kilka rzeczy tworzących scenografię domową. Oblekanie pościeli, przygotowywanie dekoracji z suchych ziaren kolorowych, wybieranie zdjęć z dzieciństwa to było wszystko na czas. Zwycięzcami okazali się Sandra i Mateusz, którzy wygrali bony na urządzenie własnego gniazdka. Zabawa doskonale pokazała jak się bawią i współpracują Islanderzy. Oglądanie zdjęć z dzieciństwa było także podróżą sentymentalną z uśmiechem na twarzy.

Niespodziewanie odwiedziła willę Karolina , która zaprosiła Wyspiątka do Kręgu Ognia i ogłosiła nowe przeparowanie.

Dziś będzie jeszcze goręcej. Rozpoczynamy przeparowanie, a dzisiaj wybierają …panie

Reakcje Islanderów nie były zachwycające. Pierwsza wybierała Sandra, której wybór był oczywisty. Karolina zapytała:

Czy tam padło słowo zakochałam się?

A Sandra szybko odpowiedziała:

No jasne, że tak, myślę, tu każdy z nas jest zakochany w uśmiechu Mateusza(…) Jestem po prostu pewna tej relacji.

Jako druga wybierała Marta i bez namysłu wybrała Kamila uznając, że Kamil jest dobrym człowiekiem.

Druga Marta także nikogo nie zaskoczyła, bo jej wybór był oczywisty. Adam to jej jedyny wybór i to było potwierdzeniem, że są zgodni i dalej chcą razem budować relację.

Teraz czas na Beatę – powiedziała Karolina.

I tu nastąpiło zaskoczenie dla Oli, ponieważ Beata zdecydowała się dalej poznawać Kamila J., którego wybrała tym samym krzyżując plany Oli.

Ola nie ukrywała, że miała ochotę rozwijać relację z Kamilem, o którego w ostatnim czasie bardzo zabiegała.

Olu co tu się właśnie wydarzyło? – zapytała Karolina

No nie pasuje mi to – odpowiedziała Ola.

QUIZ. Kiedy poznasz miłość swojego życia? Przekonaj się odpowiadając na pytania

Pytanie 1 z 10
Które miejsce wybierasz na wakacje?

Agata zdecydowanie potwierdziła swój wybór. Hubert od dłuższego czasu jest w jej myślach i nie było wątpliwości, że może wybierać inaczej. Karolina zapytała czego Wam życzyć? Hubert odpowiedział zdecydowanie stabilizacji.

Kolejną Islanderką, która wybierała była Agnieszka. Jej decyzja także nikogo nie zaskoczyła, ponieważ Aga zdecydowała się budować relację z Kubą.

Na końcu zostało dwóch chłopaków Jay i Michał. Ola musiała zdecydować, który z nich będzie tworzyć z nią parę. Ostatecznie Ola zdecydowała się na Michała, a tym samym Jay musiał pożegnać się z Wyspą Miłości.

Jay opuścił Wyspę Miłości, a Islanderzy pozostali w Kręgu Ognia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE