Lombard. Życie pod zastaw sezon 7 - powtórki. Kiedy i o której oglądać odcinki serialu?

2020-08-31 14:42 aw
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Lombard. Życie pod zastaw to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali tego typu. Produkcja emitowana jest w TV Puls od 2017 roku i zdążyła podbić serca dziesiątków polskich widzów. Historia właściciela lombardu, Kazimierza Barskiego, jego rodziny, współpracowników, a także klientów prowadzonego przez niego lombardu, obfituje w dramatyczne, a momentami także kryminalne wątki, od których widzom trudno jest się oderwać.

Lombard. Życie pod zastaw sezon 7 - powtórki. Kiedy i o której oglądać odcinki serialu? Na widzów serialu w poprzednim sezonie czekała niemiła niespodzianka. Podobnie jak wiele innych produkcji, Lombard został znacznie skrócony z powodu pandemii, a TV Puls wyemitowała jedynie 38 odcinków serialu. Na szczęście w jesiennej ramówce 2020 serial ponownie ukaże się na antenie.

Lombard. Życie pod zastaw sezon 7 - powtórki

Ponownie jak poprzednie, sezon 7 Lombardu będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany już 31 sierpnia, a przedpremierowo - 28 sierpnia o godzinie 20:00. Odcinki serialu można także śledzić online za pośrednictwem platformy playplus.pl. W telewizji natomiast powtórki odcinków z dnia poprzedniego emitowane są zazwyczaj następnego dnia o godzinie 18:00, przed nowym odcinkiem.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE