Lockwood i spółka

i

Autor: Netflix

Lockwood i spółka sezon 2 powstanie? Polacy zachwyceni nowym serialem Netfliksa!

2023-02-08 14:21

Lockwood i spółka dostaną nowe odcinki? Pierwszy sezon skradł serca użytkowników Netfliksa i już w pierwszych dniach po premierze trafił do czołówki najchętniej oglądanych seriali. Nie brakuje pytań o kontynuacje, więc na temat przyszłości serii postanowił wypowiedzieć się sam twórca!

Lockwood i spółka to połączenie dramatu z akcją i fantasy. Anthony Lockwood, czyli jeden z głównych bohaterów jest niepokornym młodym przedsiębiorcą, którego prześladują demony przeszłości. Wspólnie ze swoją ekipą rozpoczyna walkę z siłami nadprzyrodzonymi. Pomaga mu w tym niezwykle utalentowana Lucy i lekko ekscentryczny George. Nietypowe trio na swojej drodze odkrywa przerażający sekret, który wywraca historię do góry nogami. Nikt nie przypuszczał, że serial stanie się tak popularny w Polsce, a w rankingu Netfliksa zajmie takie wysokie noty. Widzowie szybko przeszli przez wszystkie epizody i wielu z nich domaga się kontynuacji. Czy taka powstanie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Koszmar minionego lata" powróci i znowu zacznie straszyć. Obsada horroru mocno zaskakuje!

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Lockwood i spółka doczekają się drugiego sezonu?

Serial „Lockwood i spółka” zadebiutował 27 stycznia 2023 r. w serwisie Netfliksa. Całość liczy tylko 8. odcinków, więc nic dziwnego, że widzowie zainteresowani serialem chcieliby obejrzeć jeszcze więcej historii z tego świata. Co jest bardzo pocieszające, twórca zdradził, że z przyjemnością zrealizuje nowe odcinki. Warto dodać, że produkcja powstała na bazie książki Jonathana Strouda. Powieści nie zostały w pełni wykorzystane, więc jest jeszcze sporo materiału na potencjalny sequel. Reżyser jest zdania, że „Lockwood i spółka” powinien dostać przynajmniej dwa sezony!

"Jest pięć książek. Pierwszy sezon obejmuje pierwsze dwie książki. Więc myślimy, że zdecydowanie są jeszcze dwa sezony, które chcielibyśmy zrobić na podstawie pozostałych książek. […] Dla nas to jest przystawka przed daniem głównym. Bylibyśmy zachwyceni, gdybyśmy mogli zaserwować całe danie.” - wspomniał twórca serialu

Netflix jeszcze nie potwierdził zamówienia drugiego sezonu, a wielu fanów obawia się o to, że streamingowy gigant ponownie skasuje dobrze zapowiadający się tytuł. Czy tak będzie? Dział marketingu włożył ogromne kwoty w promocję serialu „Lockwood i spółka”, więc jest szansa, że to, w połączeniu z wysoką oglądalnością, przełoży się jednak na nakręcenie drugiej odsłony. Na oficjalne informacje trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Sonda
Powinien powstać drugi sezon "Lockwood i spółka"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE