La Bandida odcinki 7, 8, 9 - Marina zaczyna rozumieć, że Jose miał inne kobiety, a z jedną z nich ma syna. Siostra Catalina na wieść, że doktor Avila jest zaręczony, dostaje wysokiej gorączki

2020-07-07 10:09 kg
La Bandida
Autor: materiały prasowe

La Bandida to telenowela, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 3 lipca 2020 roku. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos, szefowej grupy narkotykowej. Produkcja od samego początku przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównej bohaterki. Przed nami kolejne trzy odcinki serialu. Co się wydarzy?

La Bandida odcinki 7, 8, 9. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida - odcinek 7

Marina i Jose biorą ślub i dołączają do oddziału Pancha Villi. Benjamin postanawia zostać u sióstr i wstąpić do seminarium. Wkrótce Jose wyjeżdża z misją i Marina sama musi sobie radzić w obozie. Adela niechętnie daje jej pracę w szpitalu polowym. Marina zaczyna rozumieć, że jej mąż miał inne kobiety, a z jedną z nich, Chalo, ma syna. Siostra Catalina prosi doktora Avilę, by kontaktował się z nią jedynie w kwestiach zawodowych.

La Bandida - odcinek 8

Siostra Catalina na wieść, że doktor Avila jest zaręczony, dostaje wysokiej gorączki. W malignie wyznaje, że go kocha. Doktor proponuje, by razem wyjechali, jednak ona ma zrozumiałe opory. Marina towarzyszy Mariecie w jej misji, która polega na uwodzeniu federalnych i wyciąganiu od nich informacji istotnych dla rewolucji. Wpadają w tarapaty i Marieta zabija jednego z nich. Jose wraca z misji i zastaje Marinę całującą się z Ramirem, co wprawia go we wściekłość. Marina ma mu za złe, że ukrył przed nią fakt, iż ma dziecko. Jose obiecuje zaopiekować się małym i wysyła go wraz z matką na wieś do jej rodziny. Marina postanawia opuścić obóz, lecz Jose ją zatrzymuje i przysięga, że dla niej zmieni całe swoje życie. 

La Bandida - odcinek 9

Marieta zostaje rozpoznana przez federalnych jako ta, która zabiła ich towarzysza. Jest torturowana, ale ratuje ją Beltrn, jeden z nich. Zostaje ranny i Marieta postanawia zabrać go do szpitala obozowego. W ambulatorium zjawia się Isabel i ofiarowuje swą pomoc siostrze Catalinie. Opowiada jej o miłości do doktora. Generał Ordóez usiłuje zgwałcić Marinę, bez powodzenia. Dochodzi między nimi do bójki, z której oboje wychodzą z obrażeniami.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE