Kuchenne rewolucje: Żerków - Pizzeria Familijna. Po rewolucji Tłusty Indyk. Menu, ceny, adres

2020-10-29 20:39 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

W samym Żerkowie mieszka blisko dwa tysiące mieszkańców. I właśnie tu, w stuletniej kamienicy Małgosia i Przemek od ośmiu lat prowadzą swoją restaurację o dość pospolitej, choć wiele mówiącej nazwie Pizzeria Familijna. Przemek zajmuje się zarządzaniem i zaopatrzeniem, a jego żona księgowością. Z gastronomią mieli wcześniej tyle wspólnego, że oboje… lubią dobrze zjeść!

Kuchenne rewolucje: Żerków - Pizzeria Familijna. Po rewolucji Tłusty Indyk. Menu, ceny, adres. Przed zmianami restauracja poza fast foodem serwowała też domowe obiady, ale przygotowywane z najtańszych i nie najlepszych produktów. Niestety pokaźna karta nie przyciąga klientów. Jakie zmiany zaproponuje tu poproszona przez właścicieli o pomoc Magda Gessler?

Kuchenne rewolucje: Żerków - Pizzeria Familijna. Po rewolucji Tłusty Indyk. Menu, ceny

Magda Gessler powróciła do Tłustego Indyka po dwóch tygodniach. Właściciele przyznali, że obroty bardzo się zwiększyły, a gości jest bardzo dużo. Co więcej, właściciele postanowili zbudować własną wędzarnię. Magda wskazała na kilka niedociągnięć, jednak potrawy bardzo jej smakowały i przyznała, że jadła tu najlepszego indyka w Polsce. Jak czytamy na stronie Tłustego Indyka, w menu z polecenia Magdy Gessler można znaleźć:

  • Pasztecik w kruchym cieście 2szt. z farszem w wątróbki indyczej, rodzynek i orzechów włoskich - 8 zł,
  • Zupa z kalafiorem - 13 zł,
  • Indyk faszerowany, pieczony w całości /cięty na porcje - 43 zł,
  • Pizza Pani Magdy - 33 zł,
  • Zapiekanka z indykiem  - 13 zł.

Kuchenne rewolucje: Żerków - Pizzeria Familijna. Po rewolucji Tłusty Indyk. Adres

Adres restauracji to Adama Mickiewicza 25, 63-210 Żerków.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE