Który kraj w styczniu 2019 miał dwóch prezydentów? Milionerzy 26.07.2021

2021-07-26 13:23 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Który kraj w styczniu 2019 miał dwóch prezydentów? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Który kraj w styczniu 2019 miał dwóch prezydentów? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Egipt, B) Pakistan, C) Wenezuela, D) Ukraina.

Który kraj w styczniu 2019 miał dwóch prezydentów?

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestnik poprosił o pomoc publiczność, jednak wynik głosowania go nie przekonał i skorzystał również z telefonu do przyjaciela. Znajomy jednak nie był w stanie mu pomóc, dlatego uczestnik wykorzystał jeszcze pół na pół. Ostatecznie zaznaczył C. Była to dobra decyzja, ponieważ odpowiedź C) Wenezuela jest prawidłowa.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE