Które kopulują w locie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-07-25 19:00
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player.pl

Które kopulują w locie? Która odpowiedź na to pytane z dziedziny biologii jest prawidłowa i jak poradziła sobie z nim uczestniczka? Czy rzeczywiście okazało się łatwe, czy też, jak często mają w zwyczaju pytania w tym teleturnieju, okazało się podchwytliwe? Do tego momentu kobieta radziła sobie dość dobrze z odpowiadaniem na pytania.

Które kopulują w locie? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa? Czy znała ją uczestniczka programu? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) mrówki, B) perkozy, C) ptaszory, D) kury. Które z wymienionych zwierząt kopulują w locie? Uczestniczka udzieliła dobrej odpowiedzi?

Milionerzy 2019 - nowe odcinki po wakacjach. Kiedy oglądać?

Które kopulują w locie?

Tak brzmiało pytanie za niezbyt dużą kwotę - 10 tys. zł. Kobieta, która je usłyszała, przyznała, że nie zna odpowiedzi. Postanowiła jednak nie korzystać z kół i wybrać odpowiedź drogą eliminacji. Po dość długim namyśle uznała, że pasuje jej tylko C i tak zaznaczyła. Niestety, pytanie okazało się podchwytliwe, a poprawna odpowiedź na nie to A) mrówki.

NAJNOWSZE