Kto zasłynął wykonaniem Casta Diva z opery Belliniego Norma? Milionerzy 2.08.2021

2021-08-02 13:48 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Kto zasłynął wykonaniem Casta Diva z opery Belliniego Norma? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Kto zasłynął wykonaniem Casta Diva z opery Belliniego Norma? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Maria Callas, B) Placido Domingo, C) Jose Carreras, D) Luciano Pavarotti.

Kto zasłynął wykonaniem Casta Diva z opery Belliniego Norma?

Tak brzmiało pytanie za 75 tys. zł. Uczestnik nie znał odpowiedzi, jednak postanowił strzelić i zaznaczył B. Niestety, poprawna odpowiedź na to pytanie to A) Maria Callas.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE