Królowe życia: Rafał Grabias - wiek, Instagram, kim jest, Gabriel Seweryn, ile lat

2019-10-11 14:58 kw
Rafał Grabias
Autor: screen Instagram/rafalgrabias

Królowe życia to niekwestionowany hit stacji TTV. Każdy odcinek show przyciąga przed ekrany naszych telewizorów tysiące widzów, którzy z chęcią śledzą codzienne przygody bohaterów. Uczestnikami programu są niezwykle barwne osobowości, dla których największe znaczenie mają pieniądze, luksus i moda. Wśród nich jest Rafał Grabias. Sprawdźcie, czego jeszcze nie wiecie o uczestniku Królowych życia.

Królowe życia: Rafał Grabias – wiek, Instagram, kim jest, Gabriel Seweryn, ile lat - to informacje, które najbardziej was interesują w temacie uczestnika hitowego programu. Rafał Grabias do programu Królowe życia zgłosił się wraz ze swoim chłopakiem - Gabrielem Sewerynem. Panowie stanowią kolorowy duet, który zyskał wielu fanów, dzięki udziałowi w show. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest i ile ma lat Rafał Grabias - zapraszamy do naszego artykułu. 

Rafał Grabias - Gabriel Seweryn, kim jest?

Rafał Grabias poza tym, że jest gwiazdą programu Królowe życia, jest również współwłaścicielem pracowni modowych. Ściśle współpracuje ze swoim partnerem – Gabrielem Sewerynem. Panowie są w związku od 18 lat. Ostatnio media obiegła informacja, że mimo tylu wspólnych lat, podjęli oni decyzję o rozstaniu. Powodem tego miały być częste podróże Rafała pomiędzy Warszawą, a Głogowem. Na szczęście mężczyźni doszli do porozumienia i dalej tworzą szczęśliwy związek. Razem zwiedzają świat i spędzają czas z najbliższymi.

Rafał Grabias - wiek, ile lat

Rafał Grabias urodził się 12 grudnia 1989 roku. Ma 30 lat. Na co dzień związany jest z dwiema miejscowościami – Warszawą oraz Głogowem. W tych właśnie miejscowościach znajdują się pracownie modowe, których Rafał jest współwłaścicielem.

Rafał Grabias - Instagram

Celebryta ma oczywiście profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @rafalgrabias. Gwiazdor wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i publicznego.

NAJNOWSZE