Programy TV

"Królowe życia". Kim jest chłopak, który skradł serce córki Izabeli Macudzińskiej-Borowiak? Eliza i Gawronek to bardzo całuśna para!

Eliza Macudzińska, córka znanej z serialu "Królowe życia" Izabeli Macudzińskiej-Borowiak ma znanego chłopaka! Gawronek, bo o nim mowa, w ostatnim czasie zawalczył w oktagonie. Dopingowała go ukochana oraz przyszli teściowie! Co wiemy o chłopaku, który skradł serce Elizy? Całuśna z nich para!

Spis treści

  1. Córka Izabeli Macudzińskiej-Borowiak ma znanego chłopaka! 
  2. Kim jest Gawronek, który skradł serce Elizy Macudzińskiej? 
  3. Zobacz, jak dziś wygląda córka Izabeli Macudzińskiej- Borowiak. Eliza wyrosła na śliczną dziewczynę! 

Córka Izabeli Macudzińskiej-Borowiak ma znanego chłopaka! 

Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z bohaterek byłego już hitu TTV "Królowe życia". Pochodząca z Poznania bizneswoman pokazała w programie swoją, opływającą w luksusy, codzienność. Na ekranach pokazywała się w towarzystwie ukochanego, Patryka Borowiaka oraz córki, Elizy. 

Czytaj także: "Królowe życia". Izabela Macudzińska- Borowiak i jej metamorfoza

Gdy widzowie poznali rodzinę Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, Eliza była małą dziewczynką. Dziś córka "Królowej życia" ma już 16 lat i sama jest influencerką! Pomimo tego, że ma znaną mamę, sama postanowiła zapracować na swój content. 

Eliza Macudzińska jest członkinią znanego w sieci projektu "Teenz". Prywatnie jest związana z innym członkiem tej, grupy, Marcelem "Gawronkiem" Gawrońskim. Na instagramowym profilu córki Izabeli Macudzińskiej-Browiak nie brakuje czułych zdjęć z chłopakiem. 16-latka i jej ukochany nagrali nawet piosenkę! 

Kim jest Gawronek, który skradł serce Elizy Macudzińskiej? 

Marcel Gawroński, który jest znany jako Gawronek, to 17-letni Tiktoker i YouTuber, który m setki tysięcy fanów. 

Na fali swojej popularności, młody influencer już dwukrotnie miał okazję zawalczyć w oktagonie. Chłopak zadebiutował w MMA na gali Clout MMA 2, która odbyła się 28 października 2023 roku. Ostatnio, 8 czerwca 2024 roku pojawił się w klatce po raz drugi. Gawronek zwyciężył w walce z tiktokerem Mopsu. 

Jego występ w oktagonie dopingowała jego ukochana Eliza w towarzystwie swoich rodziców. 

Zobacz, jak dziś wygląda córka Izabeli Macudzińskiej- Borowiak. Eliza wyrosła na śliczną dziewczynę! 

Tarzan z programu "Królowe życia" przeszedł metamorfozę! Tak teraz wygląda Mateusz Leśniak
Listen on Spreaker.