Królowa i konkwistador: Sancho nastawia ludzi przeciwko Pedro. Catalina jest wściekła na Juana

2021-07-23 17:20 AW
Królowa i konkwistador
Autor: TVP

Królowa i konkwistador opowiada o losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki w czasach, kiedy konkwistadorzy pojawiają się na ziemi Indian. Córka wodza zakochuje się w konkwistadorze. Pedro de Heredia uwikłany w intrygi Starego Świata stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobieta pragnie się zemścić na dawnym ukochanym.

Królowa i konkwistador - streszczenie odc. 21. Co się wydarzy? To opowieść o miłości osadzona w realiach Ameryki Południowej XVI wieku. W serialu występują: Essined Aponte, Emmanuel Esparza, Manuel Navarro, Alejandro Rodriguez, Luis Mesa, Gilma Escobar, Angel Bayon, Fernando Campo, Alvaro Benet, Kepa Amuchastegui, Carlos Kaju.

Królowa i konkwistador - streszczenie odc. 21

Alonso i inni są zaskoczeni, że mieszkańcy występują przeciwko Pedro jako gubernatorowi. Sancho wykorzystuje nieobecność Pedra i nastawia ludzi przeciwko niemu. Tymczasem Pedro szuka córki, pomaga mu w tym Catalina. Musi znaleźć Indianina, który pomógł w ucieczce dziewczyny. Catalina jest wściekła na Juana za to, co zrobił, ale mu pomaga. Alberto chce pomóc Sanyi w ucieczce, choć jego koledzy się temu sprzeciwiają. Emisja w TVP w poniedziałek 26 lipca 2021.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE