Król Saul - czego zażądał od Dawida? Milionerzy

2021-01-19 21:14 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Czego zażądał od Dawida król Saul za rękę swojej córki Mikal? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Ma on do wykorzystania jeszcze dwa koła ratunkowe - telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy będzie musiał z nich skorzystać?

Czego zażądał od Dawida król Saul za rękę swojej córki Mikal? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał Hubert Urbański, brzmiały: A) dziesięciorga uszu Rzymian, B) stu napletków Filistynów, C) tysiąca głów Moabitów, D) miliona dłoni Edomitów.

Król Saul - czego zażądał od Dawida?

Tak brzmiało pytanie za 250 tys. zł. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studio w 57% wskazały na odpowiedź B) stu napletków Filistynów, w 29% na odpowiedź D) miliona dłoni Edomitów oraz w 14% na A) dziesięciorga uszu Rzymian. Uczestnik nadal nie był pewny odpowiedzi, dlatego wykorzystał kolejne koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Niestety osoba po drugiej stronie słuchawki nie znała odpowiedzi. Ostatecznie uczestnik postanowił zaryzykować i zaznaczył odpowiedź B) stu napletków Filistynów i była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to prawidłowy wariant.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE