Kozacka miłość odcinek 157, 158, 159, 160 - streszczenia. Nikoła zakochał się w Gruszeńce! Oksana i Marysia spotykają się w chacie czarownika

2021-08-09 11:21 AW
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odcinek 157, 158, 159, 160: streszczenia. Co się wydarzy? Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odcinek 157: streszczenie

Oksana i Marysia spotykają się w chacie czarownika w poszukiwaniu przyrządzonej przez niego trucizny. Ilija żegna się na długi czas z Alioną przed wyjazdem w interesach. Nieprzytomny Serafim bierze Oksanę za Gruszeńkę i pod groźbą śmierci zabrania jej związku z Fiodorem. Gruszeńka dowiaduje się, że Nikoła stanął w obronie jej honoru, za co został aresztowany.

Kozacka miłość odcinek 158: streszczenie

Aliona prosi Kolewanowa, żeby się wstawił za Stiepanem. Karczmarka wypija wywar przeznaczony dla Serafima, a Oksana i Marysia bojąc się konsekwencji, uciekają przerażone do stanicy. Prystawowi Lebiedzie udaje się nakłonić Pritykina do wycofania skargi i zamknąć sprawę o przekroczenie uprawnień policjanta. Nikoła zostaje wypuszczony z aresztu. Gładysz przerażony, że wyda się intryga z fałszywymi zwłokami karczmarza jedzie do Ustinii, żeby ją uprzedzić, ona jednak znajduje się w stanie euforii po zażyciu wywaru. Lubasza wraz z Koźmą i Sroką jadą do oberży po chorego Serafima, na miejscu spotykają Siemiona, który opowiada Sroce swoją historię. Kolewanow daje do zrozumienia Gładyszowi, że wie o jego udziale w aferze z rzekomo zmarłym karczmarzem.

Kozacka miłość odcinek 159: streszczenie

Nikoła ku swemu przerażeniu uświadamia sobie, że zakochał się w Gruszeńce. Stara się trzymać dziewczynę na dystans, ale ona nie znając przyczyny, bardzo cierpi z tego tytułu. Tichon dowiaduje się o problemie od Nikoły i radzi mu wyjechać, a sam obiecuje opiekować się Gruszeńką. Ostatecznie Nikoła decyduje się powiedzieć wszystko siostrze i między rodzeństwem dochodzi do szczerej rozmowy. Lubasza opiekuje się chorym Serafimem niwecząc tym samym okrutne plany Marysi. Siemion odwiedza Koźmę i Srokę, w czasie rozmowy cała trójka wpada na pomysł, jak ukarać Ustinię za jej postępek. Stiepan domyśla się, że za łagodnym potraktowaniem sprawy ucieczki Bułygi stoi Kolewanow i prosi Alonę, żeby nigdy więcej tego nie robiła. Od Gładysza żąda wyciągnięcia w stosunku do siebie konsekwencji służbowych. Gładysz radzi się Kolewanowa, ten namawia Gładysza, żeby mocno nastraszyć Gruszyna, a sam udaje się do Aliony i wprawia ją w przerażenie wieściami na temat losu Stiepana, powodując tym samym, że dziewczyna znów staje się marionetką w jego rękach.

Kozacka miłość odcinek 160: streszczenie

Gruszeńka planuje wyjazd do stolicy, Nikoła chce jej towarzyszyć, ale Tichon szczerze mu odradza. Proponuje Gruszy, żeby odsunęła się od Nikoły. Uważa, że mężczyzna nie będzie w stanie zapanować nad rodzącą się namiętnością. Tichon proponuje, że pojedzie z dziewczyną i zaopiekuje się nią. Koźma ze Sroką przygotowują dla Ustinii niespodziankę, przywożą jej Siemiona udającego nieboszczyka. Stiepan w wyniku konfliktu z Gładyszem, trafia do aresztu.

Kozacka miłość odcinek 161: streszczenie

Spotkanie Aliony ze Stiepanem w areszcie staje się powodem do plotek. W knowania włączają się: Kuczniew i Karasik. Aliona nie podejrzewa Kolewanowa o intrygę i ponownie zwraca się do niego o pomoc w sprawie ukochanego. Katia wyjawia Pietrowowi, że spodziewa się dziecka. Oboje jadą do Koźmy, by uzyskać zgodę na rozwód. Oksana jest zazdrosna o Fiedię, spotyka się z Nikołą i próbuje w nim wzbudzić zazdrość o Olgę.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE