Kozacka miłość odc. 32: Anfisa kradnie kosztowności Kolewanowa. Karasik potajemnie wywozi Alionę z miasta

2021-01-18 9:08 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinek 32 streszczenie - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowy epizod zostanie wyemitowany we wtorek, 19 stycznia w TVP 2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odcinek 32: Anfisa kradnie kosztowności Kolewanowa. Podstępnie podrzuca część biżuterii służbie. Karasik potajemnie wywozi Alionę z miasta. Po drodze zajeżdżają do stanicy Ignatowskiej, gdzie z daleka Aliona dostrzega, jak troskliwie Stiepan opiekuje się Marysią. Córka Atamana, Oksana, kokietuje Bogdana, by wywołać zazdrość Fiodora. Warwara i Tichon są przerażeni z powodu nagłego zniknięcia córki. Czy Aliona się odnajdzie? 

Kozacka miłość - o czym jest serial?

Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Kozacka miłość - obsada

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE