Milionerzy (FB)

i

Autor: TVN

quiz

Kontrowersyjne i ekstremalnie trudne pytania z "Milionerów". Znasz na nie odpowiedzi?

2024-05-17 13:39

"Milionerzy" cieszą się ogromną popularnością i wiele osób ma marzenie, by zgarnąć gwarantowany milion. Do grona zwycięzców dołączyło jednak tylko kilkoro uczestników. Kto wie, może kolejnym milionerem będziesz Ty? Ile razy krzyczałeś do telewizora, że znasz odpowiedź na to pytanie? Sprawdź się w naszym quizie! Pamiętaj, nie wszystkie pytania są takie proste, na jakie wyglądają. Wiele z nich jest podchwytliwych, a nawet kontrowersyjnych!

Zgarnięcie głównej nagrody w "Milionerach" nie jest łatwym wyczynem. Trzeba mieć ogromną wiedzę, odrobinę szczęścia i - co niezwykle ważne - nerwy na wodzy. Stres w tym programie nie bywa dobrym doradcą. Jednak nawet jeśli uczestnik idzie przez program jak burza, zdarzają się pytania tak trudne, że znanie poprawnej odpowiedzi na nie graniczy z cudem. Zwłaszcza, że twórcom "Milionerów", także zdarzają się poważne wpadki... Miałbyś szansę na wygraną? Sprawdź się w naszym quizie! Z polskiej i zagranicznych edycji teleturnieju wybraliśmy takie pytania, na które odpowiedź mógł znać jedynie geniusz lub takie, w których poprawna odpowiedź wywołała spore dyskusje lub wręcz oburzenie. Pod quizem znajdziecie wyjaśnienia. Trzymamy kciuki!

Milionerzy - czy znasz odpowiedzi na pytania z milion? Sprawdź, czy wygrałbyś program!

Groby prowadzących i uczestników teleturniejów. Mistrzowie "Va Banque", "Jeden z dziesięciu" i "Miliard w rozumie". Niezapomniani

Kontrowersyjne i ekstremalnie trudne pytania z Milionerów

Pytanie 1 z 8
Który z wymienionych nie wystąpił w filmie fabularnym przed prezydenturą?