Kiedy koniec serialu Promyk nadziei? Data ostatniego, 164 odcinka

2021-11-07 15:02 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Na początku 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek Więźnia miłości. Miejsce uwielbianego, tureckiego serialu zajął Promyk nadziei, który szybko zdobył sympatię ze strony widzów. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Telenowela znad Bosforu, opowiadająca historię Ipek, Bahar i Omera, składa się z zaledwie 164 odcinków, a ostatni z nich zobaczymy już wkrótce. Kiedy koniec Promyka nadziei? Sprawdźcie koniecznie.

Kiedy koniec serialu Promyk nadziei? Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, intrygi, zdrady, romanse, porwania, pościgi, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który gości na antenie TVP2 od marca 2021 roku.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - o czym jest serial?

Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca - jako odnoszący sukcesy biznesmen - i chce zemścić się za swoje krzywdy...

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Kiedy koniec serialu Promyk nadziei?

Finałowy odcinek Promyka nadziei zostanie wyemitowany już 2 grudnia 2021 roku na antenie TVP2. W ostatnim odcinku tureckiego serialu Mahmut wyzna Ipek, że nie potrafi bez niej żyć. Kobieta zacznie od niego odchodzić, a wtedy on pociągnie za spust i zabije matkę Bahar. Chwilę po tym, na miejscu tragicznych wydarzeń pojawią się Bahar i Omer, którzy będą chcieli uratować Ipek, ale niestety na to będzie już za późno. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE