Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA Program "Dagmara szuka męża" znika z Polsatu.

Telewizja

Koniec programu Dagmary Kaźmierskiej? Polsat usunął odcinki jej reality show

2024-04-25 21:12

Ta informacja nie ucieszy widzów popularnego programu z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. "Królowej życia" nie zobaczymy już w jednej z największych polskich stacji. Reality show "Dagmara szuka męża" nie będzie już dostępny dla użytkowników serwisu VOD Polsatu. Co więcej, tytuł znikął też z telewizyjnej ramówki.

Dagmara Kaźmierska to postać medialna, o której w ostatnich tygodniach zrobiło się bardzo głośno. Jednym z powodów był jej udział w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". W kultowym show nie radziła sobie najlepiej jako tancerka, ale za to cieszyła się wsparciem od widzów. Pomimo radykalnie niskich not od jurorów udało jej się wyeliminować kilku lepiej tańczących uczestników. Ostatecznie postanowiła zrezygnować. Fani Dagmary Kaźmierskiej mogli ją jednak oglądać też w innym programie - "Dagmara szuka męża". To jej własne reality show, w którym poszukiwała nowej miłości. Teraz okazuje się, że tego programu widzowie mogą więcej nie zobaczyć. Nagle tytuł zniknął z Polsatu. Zarówno z serwisów internetowych, jak i z ramówki telewizyjnej. 

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!

"Dagmara szuka męża" znika z Polsatu. 

Program "Dagmara szuka męża" do tej pory miał jedną edycję. Odcinki można było znaleźć w serwisie Polsat Box Go. W poniedziałkowe wieczory powtarzane były też na antenie stacji Super Polsat. 25 kwietnia Polsat zmienił plany. Reality show z "królową życia" zostało usunięte z oferty wspomnianego wcześniej serwisu VOD. Odcinki programu nie pojawią się też w telewizji. Pozycja została zastąpiona przez "Gliniarzy". 

"Dagmara szuka męża" - czy będzie 2. sezon?

Jakiś czas temu Telewizja Polsat oficjalnie otworzyła casting do drugiej edycji programu "Dagmara szuka męża". Kandydaci do zdobycia serca Dagmary Kaźmierskiej zaczęli już wysyłać swoje zgłoszenia. Nie wiadomo jednak, czy show zostanie nagrane. Fani zaczęli mieć wątpliwości po tym, jak pierwszy sezon zniknął z ramówki stacji i oferty Polsat Box Go. Jak na razie telewizja nie potwierdziła i nie zdementowała żadnych informacji.