Komisarz Alex - Krystian Wieczorek odchodzi z serialu! Wiemy, kto zajmie jego miejsce

2021-10-22 14:54 kg
Komisarz Alex
Autor: materiały TVP

Komisarz Alex to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej od 2012 roku. Początkowo produkcja opowiadała o śledztwach prowadzonych przez komisarza Marka Bromskiego, w którego wcielał się Jakub Wesołowski. Po tragicznej śmierci bohatera, jego miejsce zajął Michał Orlicz, którego grał Antoni Pawlicki. Od 2016 roku w główną rolę wciela się Krystian Wieczorek, czyli serialowy Piotr Górski. Niestety okazuje się, że Wieczorek również odchodzi z telenoweli. Kto zajmie jego miejsce?

Komisarz Alex - Krystian Wieczorek odchodzi z serialu! Komisarz Alex to polska wersja popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej Komisarz Rex, nadawanej z powodzeniem od 1994 roku. Akcja polskiej wersji filmu skupia się wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam owczarek Alex, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki i jest dodatkową parą oczu i uszu dla swojego zespołu. Komisarz Alex to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść rozgrywana w najciekawszych miejscach Łodzi.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Komisarz Alex - Krystian Wieczorek odchodzi z serialu!

Od miesięcy krążyły plotki o tym, że Krystian Wieczorek, który w serialu TVP1 wciela się w Piotra Górskiego, odchodzi z serialu. Niestety informacja ta została potwierdzona przez stację. Okazuje się, że jego bohater zginie podczas śledztwa, w którym wyjaśniać będzie okoliczności śmierci młodej dziewczyny. Zostanie postrzelony i zginie na oczach Lucyny. Tragiczny odcinek wyemitowany zostanie już 13 listopada 2021 roku.

Miejsce Krystiana Wieczorka zajmie Wojciech Czerwiński, który zostanie nowym opiekunem Alexa. Przypominamy, że premierowe odcinki serialu są emitowane w soboty o godzinie 20:35 w TVP1.

Sonda
Będziecie tęsknić za Krystianem Wieczorkiem w serialu Komisarz Alex?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE