Kod genetyczny jednak nie znika z anteny TVN. Kiedy i o której oglądać kolejne odcinki serialu?

2020-03-30 12:05 kw
Kod genetyczny
Autor: TVN/xnews

Kod genetyczny to najnowsza serialowa propozycja stacji TVN. Opowieść o zakazanej namiętności, zbrodni oraz więzach krwi, które zostają poddane najtrudniejszej próbie, szybko zyskała ogromne grono odbiorców. Od poniedziałku 30 marca emisja serialu miała być zawieszona. Okazuje się jednak, że stacja TVN podjęła decyzję, że nowe odcinki produkcji będą emitowane bez zmian. Kiedy i o której oglądać kolejne epizody serialu?

Kod genetyczny jednak nie znika z anteny TVN. Kiedy i o której oglądać kolejne odcinki serialu? Kod genetyczny zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Od początku przyciągał sporą publiczność, która z niecierpliwością wyczekiwała kolejnych odcinków serialu. Ze względu na pandemię koronawirusa i zawieszenie produkcji programów i seriali, TVN miał zawiesić emisję nowych odcinków serialu. Ku uciesze fanów Kodu genetycznego, jednak nie zniknie on z anteny TVN. 

Kod genetyczny - fabuła

Głównym bohaterem serialu Kod genetyczny jest Tomasz Skowroński, wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger. Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem jest pełna napięcia. Chłopak nie pogodził się ze śmiercią matki i nie akceptuje nieobecnego, zasadniczego ojca. Konflikt eskaluje, kiedy Piotr wdaje się w zakazany romans z partnerką ojca. 

Co i dlaczego połączy tych dwoje? Prawdziwa miłość, erotyczna fascynacja, czy może nie dająca o sobie zapomnieć przeszłość? Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat. Czy w obliczu zbrodni więzy krwi okażą się siłą, która może ocalić?

Kod genetyczny - kiedy oglądać?

Emisja Kodu genetycznego miała zostać zawieszona 30 marca 2020 roku. Ze względu na ogromną sympatię widzów do serialu, stacja TVN postanowiła jednak nie przerywać jego emisji. Wprowadzone zmiany zostały więc anulowane. Produkcję nadal będzie można oglądać w każdy poniedziałek, o godzinie 21:30 w TVN.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE