Klaudiusz Ševković / Kuba Wojewódzki

i

Autor: TVN

CIEKAWOSTKI

Klaudiusz z pierwszego "Big Brothera" chce zawalczyć w oktagonie! Wskazał nawet przeciwnika

2024-04-18 14:33

Klaudiusz Ševković gościł ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego. Na najsłynniejszej kanapie w Polsce zdradził kilka zakulisowych smaczków nie tyle ze swojego życia, co 1. edycji pamiętnego reality-show. Podczas rozmowy pojawił się również temat walki na gali Fame MMA. Z kim chciałby zawalczyć były uczestnik "Big Brothera"?

Klaudiusz Ševković zasłynął swoim udziałem w pierwszej polskiej edycji programu "Big Brother". Format, który okazał się później przełomowym dla naszej rodzimej telewizji, przyniósł mu ogromną rozpoznawalność. Zaczął wykorzystać swoje przysłowiowe "5 minut", grając w filmach, wydając książki, czy prowadząc liczne programy telewizyjne. Dzisiaj jest szczęśliwym mężem i ojcem, a jego największą pasją jest oczywiście golf, który zabiera mu najwięcej czasu. Mężczyzna dał o sobie przypomnieć w jednym z ostatnich odcinków programu "Kuba Wojewódzki". To właśnie tam wyznał po latach prawdę o zarobkach w popularnym show, ale i nie tylko!

Klaudiusz Sevkovic z Big Brothera tak teraz wygląda. Przeszedł duże zmiany w życiu!

Klaudiusz z "Big Brothera" zawalczy na FAME MMA? Wskazuje przeciwnika

Kuba Wojewódzki, w materiale dodatkowym dostępnym do obejrzenia w serwisie Player.pl, zapytał się wprost byłego uczestnika "Big Brothera", co sądzi o galach freak fightowych i czy sam wziąłby w nich udział. Jak się okazało, Klaudiusz dostał nawet propozycję walki, ale włodarze nie chcieli przystać wtedy na jego prośbę dotyczącą pieniędzy:

Dostałem ofertę, dwa lub trzy lata temu, ale chciałem kasę z góry i mi nie dali." - wspomniał gwiazdor Big Brothera

Chwilę później ponownie odniósł się do tematu, twierdząc, że w sumie wziąłby udział w takiej imprezie i wszedłby do oktagonu. Warunkiem jest oczywiście dobra oferta finansowa, a przede wszystkim odpowiedni przeciwnik. Wspomniał, że chciałby pojawić się na ringu raczej z kimś, z kim miałby chociaż najmniejsze szanse. Dodał, że interesująca walka mogłaby być, np. z Adamem Małyszem lub piłkarzem Sławomirem Peszko.

Myślę, że tak. Ja cały czas, może nie widać, ale codziennie uprawiam sport. Jeżeli byłaby to dobra oferta i przeciwnik, którego mógłbym pokonać, to tak. Z Adamem Małyszem na przykład mógłbym, albo z Peszko." - powiedział Klaudiusz Ševković