Klangor – obsada. Kogo zobaczymy w nowym serialu Canal+?

2020-01-28 16:04 kw
Klangor
Autor: screen Facebook/CANAL+ Polska/Robert Pałka

Już wkrótce na antenie Canal+ zadebiutuje nowy serial - Klangor, do którego ruszyły właśnie zdjęcia. Będzie to thriller kryminalny, za którego reżyserię będzie odpowiadać Łukasz Kośmicki. Z kolei scenariusz do serialu napisał Kacper Wysocki na podstawie pomysłu Tomasza Kamińskiego. Nowa produkcja stacji będzie pierwszym serialowym projektem, który powstanie w ramach Canal+ Series Lab. Kogo zobaczymy w nowym serialu Canal+?

Klangor – obsada. Kogo zobaczymy w nowym serialu Canal+? Polacy uwielbiają seriale kryminalne, których akcja potrafi mrozić krew w żyłach. Takie tytuły jak Żmijowisko, Wataha, Belfer czy też Ślepnąc od świateł cieszą się ogromną popularnością wśród telewidzów. Nie dziwi więc fakt, że powstają coraz to nowsze produkcje osadzone w tym gatunku. Już wkrótce zadebiutuje serial Klangor, który powstaje dla Canal+. Kto zagra w nim główne role?

Klangor - obsada serialu Canal+

Zdjęcia do nowego serialu Canal+ już ruszyły i potrwają do końca kwietnia 2020 roku. Klangor ma być wielowątkową historią, która będzie zawierać świetnie napisane postaci. W produkcji wystąpią tacy aktorzy jak Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska oraz Maciej Musiał. Jak na razie nie są znane ani szczegóły fabuły, ani data premiery serialu,.

NAJNOWSZE