Klan 2020 - do kiedy w TV? Emisja serialu znacznie skrócona

2020-03-25 10:24
Klan
Autor: Materiały TVP

Z powodu zagrożenia koronawirusem ze względów bezpieczeństwa wielu producentów postanowiło wstrzymać się z kręceniem kolejnych odcinków programów czy seriali telewizyjnych. Odczują to w szczególności widzowie programów emitowanych na żywo lub tzw. seriali codziennych, których wszystkie odcinki po prostu nie zostały nakręcone przed zaplanowaną przerwą.

Klan 2020 - do kiedy w TV? Klan to niestety jedna z tych produkcji, których emisja wiosną 2020 zostanie znacznie skrócona. Podobny los spotkał także m.in. seriale Pierwsza miłość czy Na ratunek 112. Z kolei z ulgą mogą odetchnąć widzowie M jak miłość - serial TVP2 będzie bez zmian emitowany aż do wakacji.

Klan 2020 - do kiedy w TV? Emisja serialu znacznie skrócona

Od kilku lat Klan rozpoczyna emisję po przerwie wakacyjnej, zwykle na początku września, a odcinki telenoweli emitowane są do czerwca. Tym razem jednak serial będzie można oglądać jednie do piątku 3 kwietnia, wtedy stacja wyemituje odcinek 3643. Od poniedziałku 6 kwietnia o godzinie 18:00 w TVP emitowana będzie Korona królów.

Zmiany w wiosennej ramówce wprowadziły także stacje Polsat, który zrezygnował m.in. z emisji Tańca z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a także TVN - od 30 marca stacja zaprzestanie emitowania premierowych odcinków m.in. programów Kuchenne rewolucje, Kuba Wojewódzki czy serialu Kod genetyczny.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE