Kevin sam w domu - kiedy w TV w 2020? Będzie emisja na święta w Polsacie!

2020-11-21 7:51 AW
Kevin sam w domu
Autor: EAST NEWS

2020 rok to wyjątkowa data dla świątecznego hitu, w którym mały Kevin, zostawiony przypadkiem przez rodzinę na Boże Narodzenie w domu, rozprawia się w pojedynkę z dwoma włamywaczami. Odtwórca głównej roli, Macaulay Culkin, skończył w tym roku 40 lat, a co więcej, od premiery Kevina samego w domu mija dokładnie 30! Film wszedł na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych dokładnie 10 listopada 1990.

Kevin sam w domu - kiedy w TV w 2020? Będzie emisja na święta w Polsacie? Mimo że wielu Polaków nie może wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez tego świątecznego hitu na Polsacie, okazuje się, że Kevin sam w domu nie jest emitowany na tej stacji aż tak długo, jak mogłoby się wydawać. Pierwszy raz w polsatowskiej świątecznej ramówce Kevin pojawił się dopiero w 2003 roku!

Kevin sam w domu - kiedy w TV w 2020? Będzie emisja na święta w Polsacie?

Od 2003 roku Polsat tylko raz zrezygnował z emisji Kevina samego w domu na Boże Narodzenie, jednak decyzja stacji spotkała się wówczas z gorącym sprzeciwem widzów. Dla milionów Polaków objerzenie tego filmu całą rodziną w wigilijny lub bożonarodzeniowy wieczór stało się tak ważną tradycją jak łamanie opłatkiem. Jak na razie stacja nie określiła dokładnie, w jakie dni i w jakie godziny możemy w grudniu 2020 roku spodziewać się Kevina, jednak od wielu lat pierwsza część filmu emitowana jest w wigilię, a druga w Boże Narodzenie lub w Nowy Rok. 

Polsat ogłosił, że w tym roku nie będzie wyjątków! Kevin sam w domu zostanie wyemitowany 24 grudnia o godzinie 20:00, a 25 grudnia o godzinie 16:30 będzie można obejrzeć powtórkę. W grudniowej ramówce nie ma za to Kevina samego w Nowym Jorku, niewykluczone, że stacja planuje emisję drugiej części filmu w Nowy Rok.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE