Kapitan Marvel 2 - premiera, obsada, fabuła. Co już wiadomo o filmie?

2020-08-07 14:37 aw
Kapitan Marvel
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EastNews

Pierwsza część Kapitan Marvel weszła na ekrany polskich kin 8 marca 2019 roku. Produkcja okazała się gigantycznym sukcesem, zarabiając na całym świecie ponad miliard dolarów. Sprawiło to, że produkcja znalazła się na 23. miejscu najlepiej zarabiających filmów w historii! Informacje o sequelu pojawiły się jeszcze w 2019 roku, a im bliżej premiery Kapitan Marvel 2, tym więcej szczegółów pojawia się w mediach.

Kapitan Marvel 2 - premiera, obsada, fabuła. Co już wiadomo o filmie i czego możemy spodziewać się po sequelu? Premiera coraz bliżej, a na fanów Kapitan Marvel może czekać sporo niespodzianek. Jedną z nich jest zmiana reżyserki. W pierwszej części za kamerą filmu stanął duet Anna Boden i Ryan Fleck.

Kapitan Marvel 2 - premiera, obsada, fabuła

Premiera sequela Kapitan Marvel zaplanowana została na 8 czerwca 2022 roku, nieco ponad trzy lata po premierze pierwszej części. W roli głównej ponownie zobaczymy laureatkę Oscara Brie Larson. Producenci chcieli zamienić natomiast reżyserski duet na jedną reżyserkę. Na początku sierpnia 2020 roku ogłoszono, że za kamerą Kapitan Marvel 2 stanie Nia DaCosta. Do tej pory ma ona na koncie dwa filmy - thriller Little Woods oraz remake horroru Candyman, który czeka na premierę. Dokładne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane - wiadomo jedynie, że akcja filmu ma dziać się współcześnie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE