Kamień winny... Milionerzy 2.08.2021

2021-08-02 13:15 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Kamień winny... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Kamień winny... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) to bat na dłużników, B) zwiększa objętość bitych białek, C) wydobywa się z rzek, D) to popularna planszówka.

Kamień winny...

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z koła pół na pół, jednak niewiele mu ono pomogło, dlatego wykorzystał również drugie koło - telefon do przyjaciela. Mężczyzna podpowiedział mu B i tak też zaznaczył uczestnik. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) zwiększa objętość bitych białek jest prawidłowa.

Czy wygrałbyś milion jak pani Katarzyna?

Pytanie 1 z 12
Do kuligu nieodzowne są:
ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE