Jola Rutowicz

i

Autor: TRICOLORS/East News

Celebrytki

Jola Rutowicz - jak wygląda teraz zwyciężczyni Big Brothera? Zapomnijcie o tipsach i kucyku pony!

2023-07-19 9:36

Jola Rutowicz pojawiła się w polskim show-biznesie w 2007 roku, kiedy została uczestniczką czwartej edycji programu Big Brother. Jej kontrowersyjny wizerunek dziewczyny z tipsami, doczepami i różowymi kozakami przyciągnął przed ekrany wielu widzów. Od tamtej pory minęło wiele lat. Jak teraz wygląda Jolanta Rutowicz?

Jolanta Rutowicz w 2007 roku mocno weszła w świat polskiego show-biznesu. Stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej rozrywce. Wszystko zaczęło się od jej udziału w programie Big Brother, który udało jej się wygrać. Rok później ponownie weszła do reality show i zajęła w nim drugie miejsce. Była jedną z pierwszych gwiazd reality show, która weszła na salony. Nawet Telewizja Polska zaprosiła ją do programu Gwiazdy tańczą na lodzie. Wszyscy pamiętają Jolantę Rutowicz jako dziewczynę w różowych kozakach, z kolorowymi doczepami, mocnym makijażem, różowym błyszczykiem i różowym kucykiem pony. Jak sama przyznała po latach, była to kreacja wykreowana na potrzeby show. Jak teraz wygląda Jolanta Rutowicz i co robi?

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Jola Rutowicz - jak teraz wygląda?

Jolanta Rutowicz zniknęła z polskiego showbiznesu. Po wydaniu książki, w której opowiedziała, jak wymyśliła postać szalonej Joli, postanowiła odciąć się od świata gwiazd. Aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Całkowicie porzuciła też wizerunek różowej dziewczyny. Jej aktualne zdjęcia można zobaczyć na jej Facebooku. Jedne z nich zamieszczamy poniżej:

Sonda
Pamiętasz Big Brothera z Jolą Rutowicz?