Joanna Moro odchodzi z Barw szczęścia? Co dalej z Zofią Karnicką?

2019-07-10 15:26 k.w.
Joanna Moro
Autor: wbf

Joanna Moro to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek filmowych i teatralnych. Widzowie pokochali ją za rolę piosenkarki Anny German w serialu Anna German. Tajemnica białego anioła. To był przełomowy moment w jej karierze, który zapewnił jej jeszcze większą rozpoznawalność. Aktorka gra w serialu Barwy szczęścia, który emitowany jest na antenie TVP2. Pojawiły się informacje, że aktorka odchodzi z produkcji. Co dalej z Zofią Karnicką, którą gra?

Joanna Moro odchodzi z Barw szczęścia? Co dalej z postacią przez nią graną? Joanna Moro to aktorka filmowa i teatralna, piosenkarka oraz prezenterka telewizyjna. Mogliśmy ją podziwiać w takich serialach jak: M jak miłość, Magda M., Majka, Na dobre i na złe czy też Barwy szczęścia. W ostatniej z wymienionych produkcji aktorka gra Zofię Karnicką. Ostatnio pojawiła się informacja, że Joanna Moro odchodzi z serialu. Co dalej z postacią przez nią graną?

Joanna Moro odchodzi z Barw szczęścia

Joanna Moro oprócz tego, że jest aktorką, wokalistką czy też prezenterką, jest również żoną i matką. Jej mężem jest Mirosław Szpilewski, z którym ma dwóch synów - Mikołaja oraz Jeremiego. Ostatnio pojawiły się informacje, że para spodziewa się trzeciego dziecka. Fani serialu Barwy szczęścia zaczęli się zastanawiać, co stanie się z Zofią Karnicką, graną przez Moro. Najprawdopodobniej aktorka nie odejdzie z serialu, a ograniczy tylko swoją rolę. Wątek Zosi zejdzie nieco na drugi plan. 

NAJNOWSZE