Jakub Wesołowski - wiek, wzrost, hotel, dzieci, żona, seriale, Kuba Wojewódzki, Instagram

Jakub Wesołowski
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Jakub Wesołowski jest jednym z bardziej popularnych polskich aktorów teatralnych i serialowych. Szerszej publiczności znany jest z kultowego serialu Na Wspólnej, w którym do lat wciela się w postać Igora Nowaka. Kim jest Jakub Wesołowski i co powinniśmy o nim wiedzieć? Więcej ciekawostek o aktorze widnieje poniżej!


Spis treści

  1. Jakub Wesołowski - wiek
  2. Jakub Wesołowski - wzrost
  3. Jakub Wesołowski - hotel
  4. Jakub Wesołowski - dzieci
  5. Jakub Wesołowski - żona
  6. Jakub Wesołowski - seriale
  7. Jakub Wesołowski - Kuba Wojewódzki
  8. Jakub Wesołowski - Instagram

Jakub Wesołowski - wiek, wzrost, hotel, dzieci, żona, seriale, Kuba Wojewódzki, Instagram. Kim jest popularny aktor, który najbardziej kojarzony jest z kultowym polskim serialem Na Wspólnej? Kuba Wesołowski jest jednym z bardziej znanych i popularnych aktorów serialowych oraz teatralnych w naszym kraju. Kamera pokochała go już lata temu, a jego prawdziwa przygoda z aktorstwem rozpoczęła się dokładnie na castingu do serialu Na Wspólnej, który swoją drogą wygrał. Mężczyzna od 2003 roku gra w produkcji postać słynnego Igora, jednak nie tylko w tym serialu mamy okazję oglądać jego aktorskie umiejętności.

Jakub Wesołowski ma na swoim zawodowym koncie wiele sukcesów i bez dwóch zdań należy do grona aktorów niezawodnych, z którymi można porozmawiać na każdy temat. Z tego też tytuł aktor pojawi się w najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego, który emitowany będzie już w najbliższy wtorek, 16 marca 2021. Kim jest Jakub Wesołowski i co o nim wiemy? Wszystkie najważniejsze informacje o aktorze znajdziecie poniżej.  

Jakub Wesołowski - wiek

Jakub Wesołowski urodził się w 1985 roku. Słynny polski aktor 2 lipca skończy 36 lat.

Jakub Wesołowski - wzrost

Aktor ma około 180 centymetrów wzrostu.

Jakub Wesołowski - hotel

Jakub Wesołowski jakiś czas temu zainwestował pokaźną sumę pieniędzy w budowę własnego hotelu pod Warszawą, jednak wciąż trwająca pandemia koronawirsa pokrzyżowała mu biznesowe plany.

Jakub Wesołowski - dzieci

Jakub Wesołowski wraz ze swoją ukochaną żoną ma córeczkę Różę, która urodziła się w 2016 roku.

Jakub Wesołowski - żona

Aktor jest szczęśliwym mężem. W 2014 roku poślubił Agnieszkę Szczurek, z którą obecnie wychowuję przesłodką córeczkę Różę.

Jakub Wesołowski - seriale

Jakub Wesołowski ma na swoim koncie wiele serialowych ról. Aktor w dużej mierze kojarzony jest z produkcją Na Wspólnej, jednak grał także w serialach takich jak: Niania, 39 i pół, Twarzą w Twarz, czy też Komisarz Alex. 

Jakub Wesołowski - Kuba Wojewódzki

Jakub Wesołowski pojawi się w najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego, który będzie emitowany już w najbliższy wtorek, 16 marca. 

Jakub Wesołowski - Instagram

Jakub Wesołowski ma swoje własne konto na Instagramie, które obserwuje 122 tysiące użytkowników. Aktor jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych, co można jasno stwierdzić po liczbie publikowanych przez niego zdjęć. 

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE