Irena Kamińska-Radomska: wiek, memy, Instagram, wzrost, dzieci, mąż

2020-09-15 13:54
Irena Kamińska-Radomska: wiek, memy, Instagram, wzrost, dzieci, mąż
Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Irena Kamińska-Radomska: wiek, memy, Instagram, wzrost, dzieci, mąż - te zapytania na temat mentorki programu Projekt Lady ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na wasze zapytania w jednym newsie! Irena Kamińska-Radomska udziela wykładów i warsztatów w Protocol School of Poland. Mentorka zdobyła swoją popularność dzięki programowi Projekt Lady w TVN. Co wiadomo o Irenie Kamińskiej-Radomskiej?

Irena Kamińska-Radomska, wiek, memy, Instagram, wzrost, dzieci, mąż - te frazy na temat mentorki programu Projekt Lady wpisujecie w Google najcześciej. Co warto wiedzieć o Irenie Kamińskiej-Radomskiej? Mentorka prowadzi wykłady, konferencje dla kadr i jest założycielką firmy szkoleniowej  Protocol School of Poland. Od 2016 roku razem z Małgorzatą Rozenek Majdan i Tatianą Mindewicz-Puacz jest związana z telewizją TVN z programem Projekt Lady.

Irena Kamińska-Radomska: wiek

Niestety nie ma nigdzie podanej informacji, ile lat ma Irena Kamińska-Radomska.

Irena Kamińska-Radomska: instagram

Nick Ireny Kamińskiej Radomskiej w serwisie społecznościowym Instagram to irenakaminskaradomska. Mentorka wrzuca do sieci zdjęcia z planów zdjęciowych oraz niekiedy dzieli się również i swoim życiem prywatnym.

Irena Kamińska-Radomska: wzrost

Irena Kamińska-Radomska nie podzieliła się jeszcze z fanami informacją na temat swojego wzrostu. Czujne okno fanów programu Projekt Lady, dostrzegło jednak że mentorka może być podobnego wzrostu, co Małgorzata Rozenek-Majdan.

Irena Kamińska-Radomska: dzieci

Irena Kamińska-Radomska ma na pewno jedno dziecko. Jest to córka Dominika.

Irena Kamińska-Radomska: mąż

Czy Irena Kamińska-Radomska ma męża? Być może tak. Niestety nie potrafimy potwierdzić tej informacji. 

Irena Kamińska-Radomska: memy

Irena Kamińska-Radomska wiele emocji wzbudziła swoją kreacją w trakcie finału trzeciej edycji Projektu Lady w 2018 roku.  Internauci porównali mentorkę do Elsy z Krainy Lodu. Z kolei w pierwszym odcinku 4. edycji Projekt Lady jedna z uczestniczek rzuciła głośno: "Uwielbiam panią z memów". Jednak śmiesznych obrazków z mentorką w sieci brak. 

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE