Ilustracja do artykułu

i

Autor: mat. prasowe

HOUSE OF CARDS - Fincher nie będzie twórcą sezonu 2? [VIDEO]

2013-02-18 13:32

House Of Cards - sezon 2 bez twórcy serialu, Davida Finchera? Reżyser Se7en i Dziewczyny z Tatuażem nie stanie za kamerą w trakcie kręcenia dalszego ciągu jednego z najwyżej ocenianych seriali ostatnich lat!

House Of Cards - sezon 2 bez twórcy, Davida Finchera? Reżyser Se7en i Dziewczyny z Tatuażem nie stanie za kamerą w trakcie kręcenia dalszego ciągu jednego z najwyżej ocenianych seriali ostatnich lat!

House Of Cards to polityczny dramat z Kevinem Spacey (Se7en, American Beauty) w głównej roli bezwzględnego kongresmena zmierzającego po trupach do celu. Serial zdobył doskonałe recenzje krytyków oraz widzów i uznawany jest za murowanego kandydata do przyszłorocznych nagród Emmy i Złotych Globów.

Współtwórca serii, David Fincher, wyreżyserował dwa pierwsze odcinki pierwszego sezonu. Okazuje się, że przypuszczalnie nie weźmie udziału w kręceniu ani produkcji serii drugiej ze względu na inne zobowiązania zawodowe.

13 odcinków sezonu 1 zostało ujawnionych jednocześnie 1 lutego 2013 na platformie Netflix. Nie wiadomo jeszcze, kiedy należałoby się spodziewać premiery sezonu 2.

Zobacz zwiastun House Of Cards na Eska Cinema!

Nie czytałeś jeszcze?

>>> MAD MEN sezon 6 - nowe odcinki już od 7 kwietnia na antenie AMC!

alGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE