Hotel Paradise 8

"Hotel Paradise" - Dominika podjęła zaskakującą decyzję. Teraz żałuje

2024-04-17 22:00

Reality show "Hotel Paradise" niemalże od początku emisji budzi wśród widzów skrajne emocje. Uczestnicy, którzy walczą o uczucie i pieniądze, do finału mogą dotrzeć tylko, jeśli uda im się nawiązać relację. Osoby bez pary odpadają z programu, a ci, którym udało się dotrzeć do finału, mogą zdecydować, czy chcą wybrać pieniądze, czy łączące ich uczucie. Niektórzy w pogoni za sukcesem podejmują zaskakujące i nieoczekiwane decyzje.

Pierwsza edycja "Hotelu Paradise" została wyemitowana w 2020 roku na antenie TVN7. Obecnie widzowie mogą oglądać już ósmą odsłonę prowadzonego przez Klaudię El Dursi show. Od samego początku w programie sporo się dzieje. Ostatnie Rajskie Rozdanie przyniosło nieoczekiwany zwrot akcji. Dominika, która jak się zdawało, poczuła coś więcej do Kuby, niespodziewanie porzuciła go dla Oskara. Tym samym Kuba musiał opuścić rajską wyspę.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Dominika podjęła zaskakującą decyzję. Teraz żałuje

Decyzja Dominiki była ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla Kuby, ale również dla pozostałych uczestników programu. Zdziwienia nie krył sam lektor, który komentując to zagranie, stwierdził, że może dziewczyna dokonała takiego wyboru przez pomyłkę. Swojej decyzji niemalże natychmiast pożałowała także Dominika.

Tak naprawdę już pod koniec imprezy zatęskniłam za Kubą. W sumie to tak naprawdę myślałam o nim przez ostatnie dwa dni - powiedziała.

Dziewczyna przyznała, że Kuba był jedyną osobą, z którą mogła zbudować prawdziwą relację:

Jedyna relacja romantyczna, jaką mogłam tu zrobić, to był Kuba. A go odrzuciłam, bo jestem p********ona - mówiła zasmucona.

Dodała również, że z powodu swojej fatalnej decyzji nie zależy jej na dalszym udziale w programie i mogłaby nawet opuścić już wyspę.

Teraz już mam coś takiego, że mogę odpaść, bo to, co mogłam stworzyć romantycznego… Zaraz się popłaczę… - mówiła rozżalona Dominika.