Hotel Paradise 8

i

Autor: x-news

programy

Hotel Paradise 8 - narasta konflikt między uczestnikami. Szykują się spore zmiany w parach?

2024-04-23 16:52

Z odcinka na odcinek coraz bardziej widoczne jest to, że część uczestników jest już nieco zmęczona emocjami, jakie od tygodni towarzyszą im w willi w Wietnamie. Zmęczenie psychiczne oraz ciągłe przebywanie w swoim towarzystwie powoduje, że narasta konflikt między mieszkańcami. Czy to spowoduje nieoczekiwane decyzje podczas Rajskiego Rozdania?

Po tym jak do hotelu dołączyli nowi uczestnicy – Kasia, Emilka i Janek, atmosfera w willi w Wietnamie stała się jeszcze bardziej napięta. Uczestnicy nie czują się pewnie, ponieważ nie wiedzą, jakie przywileje otrzymają nowi mieszkańcy. Niewykluczone bowiem, że jedno z nich otrzyma immunitet, blokadę pary czy też możliwość zamiany par. Do tego pojawiła się zazdrość oraz niedopowiedzenia, które jeszcze bardziej mieszają w hotelu. Jak dalej potoczą się losy uczestników?

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

Hotel Paradise 8 - będą zmiany w parach?

W ostatnim czasie do nieporozumienia doszło między Natalia i Michałem. Mimo że para wyjaśniła sobie problem, widać że ich relacja wygląda teraz zupełnie inaczej. Natalia stale zazdrosna jest o rozwijającą się relację Kasi i Michała. Uczestniczka obawia się, że wkrótce może stracić partnera, przez co będzie zmuszona opuścić Hotel Paradise 8. Bartek z kolei ponownie kłóci się z Adą, zarzucając jej podrywanie Janka. Ada jest coraz bardziej wykończona psychicznie, głośno mówi też o chęci zmiany pary. Napięta sytuacja jest również pomiędzy Natalią, Dominiką i Oskarem. Dominika zauważyła, że jej partner chętniej spędza czas z Natalią, a nie z nią. Nie chce czuć się jako ta druga, o czym poinformowała przyjaciółkę. 

Natalia natomiast nie widzi problemu i dalej chętnie spędza czas z Oskarem. Agnieszka postanowiła włączyć się do tematu i wyjawiła Dominice, że Natalia najpewniej chce mieć ewentualne drugie opcje, dlatego ze wszystkimi panami pozostaje w bliskich relacjach. Aga dodatkowo zauważa, że Jędrek stale przebywa w towarzystwie Oli, co też przestaje jej się podobać. Wszystko wskazuje na to, że dotychczasowe pary mogą się wkrótce rozpaść. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już wkrótce.