Ada i Bartek, Hotel Paradise 8

i

Autor: x-news

programy

Hotel Paradise 8 - gorąca noc Ady i Bartka! Nie zabrakło namiętnych pocałunków

2024-04-03 10:24

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu Ada pozostaje w parze z Bartkiem. Ich relacja stale się rozwija, a oni stają się sobie coraz bliżsi. Na podwójnej randce z Dominiką i Oskarem, uczestnicy mieli okazję lepiej się poznać. Widać że lubią spędzać ze sobą czas i że podobają się sobie nawzajem. W ostatnim odcinku doszło między nimi do zbliżeń…

Uczestnicy Hotelu Paradise 8 zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Produkcja stale ich czymś zaskakuje i udowadnia, że niczego nie można być pewnym. Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z willą w Wietnamie pożegnać miały się aż trzy uczestniczki. Nieoczekiwanie do programu dołączył nowy uczestnik, Oskar, który uratował Dominikę i z nią stworzył nową parę. Z Hotelem Paradise pożegnały się natomiast Luiza i Jessi, które odeszły z podniesionymi głowami, ponieważ nie kombinowały tylko po to, by przetrwać. Po Rajskim Rozdaniu pary tworzyli: Ada i Bartek, Dominika i Oskar, Agnieszka i Jędrek, Natalia i Kuba oraz Ola i Michał. W ostatnim odcinku doszło jednak do sporych zmian.

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

Gorąca noc Ady i Bartka i nowy uczestnik w hotelu

W ostatnim odcinku Hotelu Paradise widoczne było coraz większe napięcie seksualne między Adą i Bartkiem. Kiedy uczestnicy znaleźli się w swojej sypialni, poddali się namiętności i mocno się do siebie zbliżyli. Nie brakowało namiętnych pocałunków i czułego dotyku, które z pewnością jeszcze mocniej ich rozpaliły. Po nocy przyszedł jednak kolejny pełen emocji dzień. Panowie otrzymali list, w którym jasno napisano, że spotkają się z nowym mieszkańcem hotelu. Na miejscu poznali Kacpra. Wkrótce panie otrzymały możliwość obserwowania spotkania panów.

Później każda z nich musiała podjąć decyzję, czy chce bliżej poznać nowego pana. Każda z dziewczyn wyraziła na to chęć. Wszystkie mieszkanki zjadły obiad w towarzystwie Kacpra, a następnie spotkały się z Klaudią El Dursi, której musiały wskazać, która z nich chce stworzyć z nim nową parę. W ten sposób to Ola sparowała się z nowym uczestnikiem, natomiast Michał trafił do singlówki. Jak dalej potoczą się losy mieszkańców hotelu? O tym przekonamy się, oglądając nowe odcinki programu.