Hotel Paradise 5 - uczestnicy. Kto wystąpi w piątej edycji programu?

2022-04-08 11:23

Wielkimi krokami zbliża się premiera wyczekiwanego, piątego sezonu Hotelu Paradise. Tym razem seksowne kobiety oraz przystojni mężczyźni zamieszkają w luksusowym hotelu w Panamie. Wszystko po to, by odnaleźć miłość życia, przeżyć niezapomniane chwile w pięknym miejscu oraz by wygrać duże pieniądze. Program bez zmian poprowadzi Klaudia El Dursi. Kto natomiast pojawi się wśród uczestników Hotelu Paradise 5? Sprawdźcie już teraz.

Zasady Hotelu Paradise od początku nie ulegają zmianom. Aby wygrać, uczestnicy muszą knuć, uwodzić, wymyślać kolejne intrygi oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Wszystko w jednym celu - aby każdy kolejny tydzień kończyć u boku partnera. Osoby, które nie zdążą zbudować z nikim bliższej relacji, będą musiały opuścić Hotel Paradise. Pierwszą edycję programu wygrali Marietta Witkowska i Krzysztof Chris Ducki, a w drugiej triumfowali Beata Postek i Artur Sargsyan. W trzeciej najlepszy okazał się Krystian Ferretti, a w czwartej - Sara Jezuit. Kto zamieszka w hotelu w Panamie i powalczy o zwycięstwo w piątej odsłonie randkowego show?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Hotel Paradise 5 - uczestnicy

Pierwsze dwie edycje Hotelu Paradise były nagrywane na Bali i ujrzały światło dzienne w wiosennej oraz jesiennej ramówce stacji TVN7 w 2020 roku. Kolejne dwie były realizowane na Zanzibarze, a na antenie stacji zadebiutowały w 2021 roku, również w wiosennej oraz jesiennej ramówce. Najnowsza edycja Hotelu Paradise ma zaplanowaną premierę na poniedziałek, 21 lutego 2022 roku. Odcinki mają być emitowane od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:35. Na początku lutego poznaliśmy pierwszą uczestniczkę Hotelu Paradise 5 - Marikę. Dołączyli też do niej Kasper oraz Karolina. Zapraszamy do galerii poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE