Hotel Paradise 3. edycja - kiedy nowe odcinki reality show?

2021-02-09 8:29 kg
Hotel Paradise
Autor: materiały TVN7

Hotel Paradise to format, który jest prawdziwym hitem na całym świecie. Pierwsza edycja tego wyjątkowego reality show powstała w 2003 roku w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu powstało aż 56 edycji w 14 krajach. W lutym 2020 roku premierę miała pierwsza polska edycja Hotelu Paradise, natomiast już pod koniec sierpnia tego samego roku wystartowała jego kolejna odsłona. Kiedy światło dzienne ujrzy trzecia edycja programu?

Hotel Paradise 3. edycja - kiedy nowe odcinki reality show? W Hotelu Paradise zasady są bardzo proste - uczestnicy muszą zrobić wszystko, aby każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, ale również krok bliżej do wygrania 100 tysięcy złotych. Aby jednak wygrać, uczestnicy muszą uwodzić, prowadzić wyrafinowaną grę oraz zawierać sojusze. Program od pierwszej edycji prowadzi Klaudia El Dursi - uczestniczka ósmej edycji Top Model oraz influencerka.

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Hotel Paradise 3. edycja - kiedy nowe odcinki?

Pod koniec sierpnia 2020 roku wystartowała druga edycja Hotelu Paradise. Po raz kolejny na egzotycznej wyspie Bali zamieszkali seksowni single, którzy zgłosili się do programu, aby wygrać nie tylko 100 tysięcy złotych, ale również miłość. Mimo że edycja jeszcze nie dobiegła końca, telewizyjna Siódemka już pracuje nad kolejną, trzecią edycją reality show. 20 października wystartował casting do nowej odsłony programu, zdjęcia były natomiast realizowane zimą 2020 roku. Tym razem uczestnicy nie zamieszkali na Bali, a na Zanzibarze. Emisja trzeciej edycji rozpocznie się już 22 lutego 2021. Odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:30 w TVN7.

Hotel Paradise 3 - uczestnicy

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE